Премини към съдържание

Проблем с ASC системата. Lancer 10 - 2008 г. 1.5


Препоръчано мнение

Здравейте,

имам един Lancer 2008 г 1.5. Днес както си шофирах ми светна на дисплея някакъв проблем свързан с ASC системата. След като загасих колата и я запалих изчезна уведомелнието, но след 5 минути пак светна грешка на дисплея. Моля за помощ и съвети ако някой се е сблъскал с подобен проблем и какво е решението. Прилобено прилагам и снимка на съобщението.

Благодаря!25352E5B-7311-474A-909C-601274B6B56A.jpeg.6bf082b4f9953ed0d9344bcc205007e9.jpeg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...

Малко късно се включвам, но да споделя и аз мнение. Бях купил доста скъпи canbus лед стопове на моя, светеха идеално, но се появяваше същата грешка на таблото след известно време. Без тях нямам проблем. Може и при теб да е същото.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...

Здравейте отново.  Моя проблем продължава върнах си оригиналните стопове, но проблема си остава. През няколко дни ми светва аларма за ABS и ASC система (и двете едновременно). Моля за помощ мога ли сам да се справя или да търся помощ. Ако е необходима помощ моля за съвет за сервиз където наистина ще ми помогнат.

Благодаря!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моя го правиха на два пъти в София. В показаната тема по-горе имам публикувани мнения по въпроса. Мога да помогна със съвет за ремонт в София.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моят беше ремонтиран, изкара около 2 години и наскоро пак започна да се губи. Явно няма оправия с тези модели ABS на фирма ATE.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, къде да я закарам да я оправят дайте контакти на майстор който разбира. Може би в официалния сервиз на митсубиши да я закарам, знам ли вече.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В официалния сервиз на :mitsu-smiley:, няма никакъв шанс да го ремонтират. Аз преди съм ходил и питал. Ремонт няма, предлагат само смяна с нов модул, който преди 3г. струваше 4200лв. !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...