Премини към съдържание

питане за Mitsubishi 1.6i ASX 2015


Препоръчано мнение

Въпроси от нов колега във форума който наскоро се сдоби с Mitsubishi 1.6i ASX 2015.

-Как може да се смени кода на имобилайзера?  На единият ключ има прикрепена малка табелка с номер. Предполагам този номер позволява да се извади ключ при загуба.

До този ключ с номер са имали достъп много хора и за безопастност бих искал да го препрограмирам. Някакви идеи къде да отида да го направят кадърно?

-Някой патил колега да знае застрахователна компания, която изплаща катализатора, ако го откраднат. Мисля,че не го покриват ,но все пак питам.

-Може ли някой да ми прати линк със сервизното описание на колата и електрическите схеми?

-Mоже някой да знае как и къде да активирам фабричната алармена система в компа?

-Последно колата дойде без резервна гума. Случайно някой да има излишна гума материца за този модел?

 

Благодаря предварително на всички за отделеното време

 

Краси

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кодовете се сменяват само със спец. апаратура,един от хората които имат такава съм аз ,но не се занимавам с това,за това отидете до ключарското ателие в Хоуммакс на Ботевградско шосе и там ще ти го променят ,клонират или каквото си пожелаете....табелчицата е много важна, защото с нея си спестявате много главоболия и тичане.....

Може да си изкарате и ключ дубликат пак там за относително ниска цена ( в сравнение с БС)

Няма застр. компания която да застрахова катализатори , ако искаш да знаеш какво съм направил аз, можеш да отидеш в оффроад форума и да прочетеш темата да не се повтарям тук...

Сервизно описание и ел. схеми  за вашата кола ще качим на нашия сървър след известно време ,тъй като колата е все още нова а и никой до сега не е проявил интерес към схемите ....

Фабричната аларма се активира с тестер ,което може да го направите или при мен или при човека с ключовете ,при който ви пращам....

Редактирано от DJ Tymbi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора.

Може ли по -точен адрес на това ателие?

А схемите ми трябват за да монтирам допълнителен имобилайзер и други джаджи.

Не искам да пипам на сляпо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ДА и да активират фабричната аларма.

Това беше първостепенно.

Ключа също, но може и по-нанататък.

Весело посрещане на Нова Година!

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...