Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

питане за Mitsubishi 1.6i ASX 2015


Препоръчано мнение

Въпроси от нов колега във форума който наскоро се сдоби с Mitsubishi 1.6i ASX 2015.

-Как може да се смени кода на имобилайзера?  На единият ключ има прикрепена малка табелка с номер. Предполагам този номер позволява да се извади ключ при загуба.

До този ключ с номер са имали достъп много хора и за безопастност бих искал да го препрограмирам. Някакви идеи къде да отида да го направят кадърно?

-Някой патил колега да знае застрахователна компания, която изплаща катализатора, ако го откраднат. Мисля,че не го покриват ,но все пак питам.

-Може ли някой да ми прати линк със сервизното описание на колата и електрическите схеми?

-Mоже някой да знае как и къде да активирам фабричната алармена система в компа?

-Последно колата дойде без резервна гума. Случайно някой да има излишна гума материца за този модел?

 

Благодаря предварително на всички за отделеното време

 

Краси

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кодовете се сменяват само със спец. апаратура,един от хората които имат такава съм аз ,но не се занимавам с това,за това отидете до ключарското ателие в Хоуммакс на Ботевградско шосе и там ще ти го променят ,клонират или каквото си пожелаете....табелчицата е много важна, защото с нея си спестявате много главоболия и тичане.....

Може да си изкарате и ключ дубликат пак там за относително ниска цена ( в сравнение с БС)

Няма застр. компания която да застрахова катализатори , ако искаш да знаеш какво съм направил аз, можеш да отидеш в оффроад форума и да прочетеш темата да не се повтарям тук...

Сервизно описание и ел. схеми  за вашата кола ще качим на нашия сървър след известно време ,тъй като колата е все още нова а и никой до сега не е проявил интерес към схемите ....

Фабричната аларма се активира с тестер ,което може да го направите или при мен или при човека с ключовете ,при който ви пращам....

Редактирано от DJ Tymbi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора.

Може ли по -точен адрес на това ателие?

А схемите ми трябват за да монтирам допълнителен имобилайзер и други джаджи.

Не искам да пипам на сляпо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ДА и да активират фабричната аларма.

Това беше първостепенно.

Ключа също, но може и по-нанататък.

Весело посрещане на Нова Година!

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...