Премини към съдържание

Алтернатор/динамо за Галант 2.5


Galantoid

Препоръчано мнение

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Още се търси алтернатор за резервен :) Пробвах да рециклирам моя, ама недозарежда на празен ход, не можах да развия шайбата и да извадя предния лагер, и само платките на регулаторите и задния смених.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега,

Този филм го играх, смених няколко алтернатора, и няколкото ме изоставиха няколко пъти, а аз съм автомат. Накрая реших проблема с чисто нов от известен немски сайт за части срещи 260лв. Вече нямам проблем, така че искрено ти препоръчвам да си закупиш нов, ако можеш да си го позволиш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам за късния отговор. Купих полски SP-PL, но моят е 100А, така че при теб може би ще е по евтино.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...
На 2/2/2022 at 9:03 AM , eXistenZ написа:

Съжалявам за късния отговор. Купих полски SP-PL, но моят е 100А, така че при теб може би ще е по евтино.

Прав беше, точно така стана, поръчах CV PSH 155.549.100.130 от аутодока излезе няма и 150 кинта с доставката, зарежда перфе, ако знаех нямаше да се потя над стария дето пак толкоз излезе за рециклаж :D 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На 3/14/2022 at 5:41 PM , Galantoid написа:

Прав беше, точно така стана, поръчах CV PSH 155.549.100.130 от аутодока излезе няма и 150 кинта с доставката, зарежда перфе, ако знаех нямаше да се потя над стария дето пак толкоз излезе за рециклаж :D

:good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 месеца ...
На 1/19/2022 at 8:24 PM , eXistenZ написа:

Колега,

Този филм го играх, смених няколко алтернатора, и няколкото ме изоставиха няколко пъти, а аз съм автомат. Накрая реших проблема с чисто нов от известен немски сайт за части срещи 260лв. Вече нямам проблем, така че искрено ти препоръчвам да си закупиш нов, ако можеш да си го позволиш.

Здравей, би ли споделил сайта, може и на лично.
Благодаря.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...