Премини към съдържание

Календар на клуба 2022


Препоръчано мнение

  • Admin

Календар на клуба за 2022г.

Цената е 5 лева.

На всеки Член на клуба се полага безплатно 1 бр.

Всеки може да си поръча, като минимума е 2 бройки.

Изпращаме със Спиди или Еконт от края на другата седмица.

2.png

  • Харесвам 1
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мен преобладаващият син цвят не ми харесва, не мога да свържа марката, пък и моята кола, с този цвят... Но каквото, такова.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
преди 18 часа, TASSO написа:

Аз искам 10 броя (9 + 1 полагащ се)
Благодаря!

Добре Вики, заделям ти. Трявба да са готови в началото на другата седмица.

И аз си заделям 10 броя. (9 + 1 )

Избрахме син и бял цвят с червеното лого и букви на клуба, защото до сега календара винаги е бил основно в червено.

Малко разнообразие няма да е излишно. :mitsu-smiley:

  • Положителен вот 1
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поръчвам два броя. Детайли ще изпратя на ЛС.

Предлагам да оправите заглавието на темата - има разменени букви и не изглежда добре в челото на формата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Календара е готов.

От другата седмица организираме пращанията по региони, както и индивидуалните поръчки. :mitsu-smiley:

20211202_133233.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Очакваме пратките.

Предлагам да се обмисли следващата година да има поне два проекта, вкл. за функционален дизайн, и гласуване кой да бъде избран. Аз лично бих предпочел вариант с три еднакви по размер месеца, един под друг - така съм свикнал и такива са другите календари, които ползвам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
преди 3 часа, СтоянБ написа:

Очакваме пратките.

Предлагам да се обмисли следващата година да има поне два проекта, вкл. за функционален дизайн, и гласуване кой да бъде избран. Аз лично бих предпочел вариант с три еднакви по размер месеца, един под друг - така съм свикнал и такива са другите календари, които ползвам.

Съжалявам, но предложението се отхвърля. Поради причина, че решенията за клуба, сайта, форума, както и всички всички налични рекламни материали се взимат еднолично от един човек (тя), цялата власт е централизирана, а управлението пирамидално, тоест - диктатура. Всякакви наши опити да променим това са се оказвали безуспешни през годините. Някой се опитаха да променят нещата, но правейки това на своя глава си раздаваха рекламните материали (календарите) пред и в работното място.

При така създалата се ситуация желаете ли да ви пратим календарите за тази година или се отказвате? :)

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не се отказвам, поръчал съм два. Нали написах, че очакваме пратките.

Другото бяха разсъждения и предложения за следващия случай в стил първи сняг. :) Все пак даваме пари и поради това имаме право на мнение.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се запиша за 2 бр. Приятна вечер !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Един брой за мен към пратката за Габровския край. Мога да се наема и с раздаването на останалите, ако има още поръчани за там.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Запазвам си два, да останат при Виктор, пък като организира най-накрая тази така очаквана "вечерна авто-мивка" ще си ги взема от него. Да не се охарчвам по доставки ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:) добро утро, и тази година може да разчитате на мен относно пратките, ако ми подадете инфо за еконт, както и за предаване в София. Използвайте ме докато съм още там. Иначе искам доп. 2 бр.

  • Харесвам 1
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
преди 12 часа, Мехмед Мехмедов написа:

Един брой и за мен,моля!

Поздрави!

 

преди 9 часа, Filip82 написа:

Искам два ако е възможно :icon_bye:

Добре, ще ги качим на хеликоптер и ще ги хвърлим някъде из страната, а вие чакайте отдолу с отворени ръце. 

Колеги, моля ви малко по-сериозно, защото и иронията не помага!

Оставете на ЛС име, телефон и офис на Еконт за получаване.

Изпращаме МИНИМУМ ПО 2 БРОЯ!

  • Положителен вот 1
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Моля свържете се от тук нататък с Juliana.

Тя ще организира разпращането с Еконт. :icon_thumbup:

  • Положителен вот 1
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Светльо Ангелов написа:

Моля свържете се от тук нататък с Juliana.

Тя ще организира разпращането с Еконт. :icon_thumbup:

Окей,Благодаря!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Светльо Ангелов написа:

 

Добре, ще ги качим на хеликоптер и ще ги хвърлим някъде из страната, а вие чакайте отдолу с отворени ръце. 

Колеги, моля ви малко по-сериозно, защото и иронията не помага!

Няма лоша реклама, нека да се пораздвижи темата!:eclipse:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Juliana написа:

:) добро утро, и тази година може да разчитате на мен относно пратките, ако ми подадете инфо за еконт, както и за предаване в София. Използвайте ме докато съм още там. Иначе искам доп. 2 бр.

Имате ЛС!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.
×
×
  • Създаване...