Премини към съдържание

Carisma 1.6 '96


fanyglx

Препоръчано мнение

Здравейте :)

Преди около месец се сдобих с първата си кола, мечтаната Каризма :) 1996г., мотора е 1.6. Естествено претърпя леки външни промени, имайки предвид че си е на годинки, но съм повече от доволна от крайния резултат само след едно пастиране и нямам търпение да навъртя първите си километри с нея! :)

Ето малко снимки преди и след :)

https://we.tl/t-rkgcmyMsf1 

С удоволствие чета разни теми тук и виждам че повечето от вас са много отзивчиви и добронамерени! Ще се радвам да стана част от този чудесен колектив, както и някой настоящ или бивш притежател на модела да сподели разни слаби места и впечатления като цяло! Не би ми била излишна и препоръка за музика (марка колони)..

Поздрави :)

 

 

Редактирано от fanyglx
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря! :)

Нищо по колата не е правено професионално, постигането на тези резултати отне една тубичка паста и приятелска услуга за полиращата машина. Само предната броня е пръскана с боя, и то пак в домашни условия :) на практика е само пастиране, цялата работа ми струваше около 40 лева за материали - шкурки, боя и паста. Иначе в Пловдив, да :) :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
преди 36 минути, Milen_z написа:

По-добре ще е добре дошла....:icon_bye:

В профила и не е отбелязала Пол: .... :no

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...
  • преди 2 седмици ...

https://we.tl/t-73lVIZN4FW

За жалост не можах да намеря начин да ги кача перманентно, но това е друг линк със снимки от първоначалния и най-актуалния й вид :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...