Премини към съдържание

Ремонт запотени фарове Outlander 2009


Препоръчано мнение

Здравейте,

 

Предният ляв фар на Outlander 2009 се запотява при висока влажност във въздуха и при най-малкият дъжд.

 

Може ли да ми дадете съвет дали си заслужава да се ремонтира или да си взема един фар втора употреба?


Ако може да се ремонтира, може ли да ми препоръчате сервиз? 


Благодаря предварително!

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, Даниел Цветков написа:

Огледай да не запушен отдушника му.Има ли я капачката зад крушките?

Честно казано не съм се сещал да проверявам за капачка, но ще погледна! Благодаря! А как да проверя отдушника дали е запушен?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами трябва да видиш къде е отдушника на фара и да го прекараш през дупката с телче,трябва да са в най ниската част на фара по принцип.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За ремонт с две ръце препоръчвам https://www.facebook.com/StRetrofit/

Преди 4-5 години направих моите фарове (дразнеше ме, че са надрани от миене и камъчета) - полирахме всичко, накрая отгоре фолио 3M Ventureshield (самолекуващо се) и не са мръднали грам. Моите не сме ги отваряли, но са спецове в това, не са само полировчици. Даже може да ти сложат ангелски очи докато си на тази вълна :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 часа, Celeborn написа:

За ремонт с две ръце препоръчвам https://www.facebook.com/StRetrofit/

Преди 4-5 години направих моите фарове (дразнеше ме, че са надрани от миене и камъчета) - полирахме всичко, накрая отгоре фолио 3M Ventureshield (самолекуващо се) и не са мръднали грам. Моите не сме ги отваряли, но са спецове в това, не са само полировчици. Даже може да ти сложат ангелски очи докато си на тази вълна :D

Благодаря за връзката!Идеята ми е само да премахна влагата от фара.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...