Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Сервиз за смяна на маслото на скоростната кутия


Препоръчано мнение

Здравейте, търся препоръка за сервиз където да извърша смяна на маслото на скоростната кутия. Проучването ми показа, че вариантите са два - ръчно и с машина.

Кое е по-добро, някой да сподели от опит. Интересно е че в БалканСтар го правят ръчно.

Автомобилът е Outlander 2.4 2011г. 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Миналата седмица в сервиза сменяхме маслото на скоростната кутия на едно Субару. Звъняхме за съвет на сервиз, който се занимава с кутии и казаха, че също ръчно го правят. Колкото източат, толкова и наливат, дори не правят промивка. Предложиха ако искаме да промием, да налеем 2 литра, палим за няколко секунди, източваме и него и тогава пълним вече.

Не казваш за кой град питаш. Ако Севлиево не ти е далеч, заповядай при нас.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...
На 7/6/2021 at 3:50 PM , gvesselin написа:

Здравейте, търся препоръка за сервиз където да извърша смяна на маслото на скоростната кутия. Проучването ми показа, че вариантите са два - ръчно и с машина.

Кое е по-добро, някой да сподели от опит. Интересно е че в БалканСтар го правят ръчно.

Автомобилът е Outlander 2.4 2011г. 

Аз лично за София мога да споделя, че използвах услугите на Ратола. Близо 1000лв ми взеха с масол, филтри и труд. Но свършиха чудесна работа. Доволен съм от поведението на трансмисията.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...