Премини към съдържание

Новият Lancer 1.5, 109 Hp


Boki4

Препоръчано мнение

От Дубай и колата на 31.01. ще е във Варна!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 84
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

От Дубай и колата на 31.01. ще е във Варна!

 

Колега, ще можем ли да получим информация относно някои подробности за осъществяването на вноса (мита, акцизи и други подобни разправии)? Интересно ми е дали си заслужава някой ден да докарам и аз моето :mitsu-smiley: в БГ. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, до вчера само сънувах новия Лансер, но това беше преди да се кача в Intense модела. Днес вече съм болен, даже мисля, че няма смисъл да ходя на доктор, за да ми постави диагнозата. А 18" гуми го правят неповторим. Имаш чувството, че тази кола може да мине отвсякъде и все едно японците са я проектирали за нашите пътища. Единстеното "лошо" е, че едната струва 500лв., но жребият е хвърлен. Докарат ли 1.8 CVT със сигурност ще продам Опела.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
Само за справка погледни един тест м/у лексус ИС220д и 320Д на БМВ и ще се обедиш, че Лексуса е победен във всеки един показател - икономичност, ускорение, еластичност, мощност и т.н.

Така, че при дизелите има много какво да се учи и желае, виж при бензиновите мотори положението е друго японците нямат равни особени за моторите до към 2.0литра, К и Б серийте на Хонда, РБ, КА моторите на Нисан и т.н

 

Здрасти

И къде точно го видя този тест?

Аз от години следя Top Gear и Fifth Gear и много добре си спомням предаването.

Тестваха ги на един планински участък и в заключение след очевидното превъзходство на Лексус заключиха:

"Lexus is the gentleman's choice!"

Да не говорим, че Лексуса е по-евтин от БМВто

ЗА спавка:

http://www.topgear.com/content/features/st...ories/21/1.html

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз видях, но Нова TV :icon_rock: :icon_clap: Естествено, че на Балкан Стар, те са вноситела за Бг. Радвам се, че най-после и :mitsu-smiley: ще ги има по реклами!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз също я хванах тая реклама по БТВ, много добре - досега май е нямало по телевизиите реклама на Мицубиши.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз също я хванах тая реклама по БТВ, много добре - досега май е нямало по телевизиите реклама на Мицубиши.

:good: :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...