Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Българска карта за MMCS - Клуб Мицубиши България - актуални Карти за MMCS навигация за България


Препоръчано мнение

Здравейте , възможно ли е да се възстанови темата ? 

Благодаря 

 

Търся актуални карти за БГ  и указания за ъпдейтваенто им , но вероятно при преместването на форума темата се е загубила

 

Информацията от толи линк може ли да се използва в случая ?

 

https://www.mitsubishi-motors.com/en/products/update_navi/eu.html

Редактирано от stm
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз търся за Паджеро 4,до сега съм намерил обява в ОLX,сваляш диска,качват карта на БГ и Европа и целият кеф за 100 лева+ куриер.Поздрав!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Картите на диск или на карта ти трябват. Ако са на sd карта при руснаците последната им версия на европейската карта е от 2015 (за руската е 2021 естествено), но самата оргинална карта не е скъпа. В ebay са 50 евро и днес си купих версията за 2021. Идва от Литва, тей че няма мито и ДДС. Едиственото нещо за което трябва да внимаваш е версията на мултимедията ти.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • преди 2 седмици ...

Доколкото видях, дискове не се предлагат вече. Това те оставя с три избора според мен. Първият е да си намериш оригинална навигация с карта. Вторият е да вземеш китайска с Андройд, която  е направена специално за твоята генерация кола, и третият е всяка друга китайска пръчка на пазара.

Първият и вторият вариант са по-скъпи и според мен трябва да прецениш дали си заслужават, ако през навигацията има други неща за колата които се управляват от там, може би да.

Това е от мен, успех.

 

П.с. Новата карта при мен дойде, направи някакъв update и си тръгна без проблем.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...