Премини към съдържание

Парктронник Outlender 2008 - начин на монтаж


Препоръчано мнение

Здравейте , колеги преди промяната на форума бях пуснал тема с питане за монтаж на патронник на Оутлендър 2008 , някой колега беше качил много добро упътване в , мисля беше в pdf вариант 

 

След промяната на форума тази тема и мнение изчезнаха . Моля колегата да го качи отново 

 

Благодаря 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

http://mmc-manuals.ru/manuals/common/acc/MZ313934.pdf

Това е линка със възстановеното мнение

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Още по добре става като си монтираш камера за заден ход комбинирана с видеорегистратор и панорамно вътрешно огледало.

Аз първо си монтирах парктроник ,китайски и също бях очарован докато не си монтирах огледалото с камерата,сега съжалявам,че си надупчих бронята-камерата е напълно достатъчна,а парка послъгва малко.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Камера си има фабрично на навигацията при мен , ама жената като го кара все очаква нещо да пиши като дава назад  , за по- сигурно добавих патронник,, сам си го монтирах за около 2 часа 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По принцип Митсубишитата са по накичени с екстри като навигация и Рокфора от съответните аналози на Пежо и Ситроен.

Но как има камера ,а няма парктроник?Интересна комбинация.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На 6/30/2021 at 11:11 AM , Даниел Цветков написа:

По принцип Митсубишитата са по накичени с екстри като навигация и Рокфора от съответните аналози на Пежо и Ситроен.

Но как има камера ,а няма парктроник?Интересна комбинация.

Моят също има камера ,а няма парктроник. В момента има сложен китаец, но искам да го махна и да сложа оригиналния.

Някой може ли да даде малко инфо за монтажа на оригиналния? 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...