Премини към съдържание

Мултимедия за Mitsubishi Outlander 2009


Препоръчано мнение

Здравейте,

 

Решил съм да си сложа мултимедия на Аутлендър 2009г. Може ли да ми препоръчате какви параметри да гледам за андроид мултимедията. Дали има разлика в спецификациите на мултимедията при положение, че съм с аудио система Rockford? И в кой сервиз сте слагали такива мултимедии?

 

Предпочитам да закупя мултимедията от България, заради гаранцията и правото на връщане ако не стане.

 

Благодаря ви предварително за съветите!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

BGN 169.31 42%OFF | Junsun Android 10 Car Multimidia For Mitsubishi Outlander xl 2 CW0W 2005-2011 For Peugeot 4007 For Citroen C-Crosser 2007-2013

https://a.aliexpress.com/_mKzOkkZ

Взех това от полския им склад. 3 дни до София. Плъг енд плей. Колата ми е Пежо 4007 2.4 бензин. 57fb0919ace3dedcefb53ad80fbc3f20.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

BGN 169.31 42%OFF | Junsun Android 10 Car Multimidia For Mitsubishi Outlander xl 2 CW0W 2005-2011 For Peugeot 4007 For Citroen C-Crosser 2007-2013

https://a.aliexpress.com/_mKzOkkZ

Взех това от полския им склад. 3 дни до София. Плъг енд плей. Колата ми е Пежо 4007 2.4 бензин. 57fb0919ace3dedcefb53ad80fbc3f20.jpg

 

Да но, мисля, че от Януари 2021г има забавяне на доставки от Алиекспрес и може да те накарат мита да плащаш. Но не съм сигурен, ако идва от държава от ЕС дали това е така. Иначе предпочитам да е от бг фирма, заради гаранцията. Просто не знам какви параметри да гледам. Намерих една мултимедия Android 10 , но с 2 Гб РАМ памет, което не знам колко е удачно. Не намирам с 4 гб в България. А и не знам дали има някаква специфика на мултимедията, за да отчита системата Рокфорд.

Редактирано от tomekki
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От европейски склад не се дължи мито и ддс. Аз съм от март с това. Около 3 пъти разлика в цената си струваше за мене. /между Бг и цитираните/ за 250+лв хич не мислих.

Но това си е лична преценка.

Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От европейски склад не се дължи мито и ддс. Аз съм от март с това. Около 3 пъти разлика в цената си струваше за мене. /между Бг и цитираните/ за 250+лв хич не мислих.

Но това си е лична преценка.

Успех!

 

Добре, нави ме. А как е звукът спрямо радиото преди това?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да навивам или завивам. Само споделям. Не съм с Рокфор.

Инак спрямо старата музика е по-добре след голяма игра с еквилайзерите.

Единствен кусур е по-бавното стартиране. С повече рам и ром може би ще е по-ок. На мен и камера ми подариха, че и работи.

Повтарям: не агитирам. Само споделям.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В доставката, освен самата навигация, вкл. ли е преходният панел, в който да се сложи навигацията и с него да се замени оригиналният панел с радиото?

 

Всъщност, като разгледах подобни за лансер, в пакета на доставка се вижда всичко, което се вкл., включително рамката, за която питам. Доста изгодно изглежда, а монтажът май е повече разглобяване и сглобяване на панелите.

Редактирано от СтоянБ
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В доставката, освен самата навигация, вкл. ли е преходният панел, в който да се сложи навигацията и с него да се замени оригиналният панел с радиото?

 

Всъщност, като разгледах подобни за лансер, в пакета на доставка се вижда всичко, което се вкл., включително рамката, за която питам. Доста изгодно изглежда, а монтажът май е повече разглобяване и сглобяване на панелите.

 

Да.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При мен- да.

Добре, мерси. Сега се сетих- Има ли значение какви адаптори или кабели тряба да вървят с мултимедията, за да се свърже с волана?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре, мерси. Сега се сетих- Има ли значение какви адаптори или кабели тряба да вървят с мултимедията, за да се свърже с волана?

Като избираш модел посочваш с каква уредба си/ rockford в твоя случай/ и би трябвало да си дойде с всичко необходимо. Прочети описанието на продукта в Алито. Аз имах питанки-писах си с продавача и ми се изясни.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Здравейте , имам проблеми с усилвателя под седалката . Ако сменя оригиналната навигация с такава Андроид тя ползва ли също този усилвател?Може ли без него ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Вчера в моя лансер беше инсталирана китайска мултимедия, сравнително напреднал и бърз вариант. Рамката около нея беше част от комплекта, допълнително беше инсталирана и свързана и камера за заден ход. Засега всичко изглежда много добре!

Мултимедията няма възможност за поставяне на карта на мобилен оператор в самата медия, но има няколко изхода за флашки. Засега ще опитам да ползвам интернет на мултимедията, като я връзвам през нейното WiFi към хотспот на смартофона, оператор А1.

Връзката беше осъществена, направих и някои настройки - местоположение (свери се часовникът), влязох си в моя титулярен профил в Гугъл.

През Google Play инсталирах приложението A1 xplore tv, влязох в профила си, всичко точно. Когато се опитвам да пусна някой канал, на екрана на медията се изписва, че видеото не може да тръгне, дава някаква грешка относно DRM (или DMR), което аз си мисля, че е нещо, свързано с цифровите права (вероятно Digital Rights Media).

Някой знае ли какъв по-точно е проблемът и как се разрешава?

Инсталирах едно приложение за български радиостанции и те вървят. Засега единствено видеото в Xplore нещо не тръгва.

Пробвах да свържа домашния комп към хотспота на смартфона и при тази връзка каналите в Xplore вървят. Но на китайската мултимедия - не.

Редактирано от СтоянБ
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът се оказва в правата за излъчване на видео на не-съвсем легалния андроид на мултимедията. По-сложното решение е чрез руут и някакви инсталации.

Лесното решение е инсталация на Коди (но не последната версия) и една специфична добавка за xplore tv go. По този начин тръгна, като след вход в добавката се заредиха именно моите канали и действително вървят.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 8 месеца ...

Днес на мултимедията се появи интересен проблем. Не бях карал колата 2-3 седмици и имаше доста приложения за обновяване. Всичко мина добре.

После обаче открих 2-3 приложения, които тръгваха на екрана, но почти веднага се затваряха. Напр. Прозрачен часовник и време, Bulgarian Radio, Motordata OBD. Заиграх се повече с Прозрачен часовник и време, че имам негов уиджет на основния екран и постоянно ми е пред очите. Приложението се отваря, след което веднага се затваря. След няколко опита андроид дава съобщение, че приложението често се стартира и предлага да го затвори. Преинсталирах приложението 2 пъти, все така не работеше.

Интересно е, че изглежда самото приложение по някакъв начин работи във фонов режим, защото на уиджета се актулизираха данните за времето . Но самото приложение не се отваря на цял екран, където са настройките и всички данни за времето с подробности. Изчистих кеша, после изчистих и данните. Същата работа. Само веднъж по случайност успях да вляза в настройките на приложението, след което отново нищо.

По същия начин и с Bulgarian Radio и Motordata OBD. Уж тръгват, след което веднага се затварят. Никога до сега не съм имал подобни проблеми.

Някой да има представа какво може да се е объркало и евентуално дали може да се оправи без преинсталация (фабр. настройки) или да се чакат ъпдейти на приложенията? Същите приложения ги имам на смартфона и работят нормално.

Като изкл. горния проблем, не съм забелязал мултимедията да не работи нормално. Само с тези приложения днес нещо не е както трябва. Други приложения, които пробно стартирах, работеха нормално.

Редактирано от СтоянБ
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 месеца ...

Все повече приложения отказаха да работят. Звънях на фирмата продавач в София, но засега безуспешно.

Днес обаче потърсих във форума на производителя Дасайта и открих такава тема. По съвет в темата деинсталирах webview. И приложенията тръгнаха.

Веднага се появи актуализация за webview, ама да имат да вземат. Също така не актуализирам Коди (вж. по-горе) и Chrome, тъй като при актуализация той спира да върви. Вероятно пак някаква гугълска тъпотия.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Някой да е запознат при сложена андроидна мултимедия на Олтлендър 2008 как мога да си настроя огледалата при заключване да не се затварят.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това може и да не е възможно през aftermarket мултимедия, тъй като тези интериорни/екстериорни модули и фунционалсти могат да се контролират и програмират през оригиналната MMCS с-ма.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...