Премини към съдържание

Mitsubishi Lancer Mitsubishi Lancer 2.0 Ralliart (241 Hp)


Препоръчано мнение

Много съм се запалил, знам че е антипрактично, но няма да я ползвам като евридейка. Рядко излизат запазени. Риск има и с двигател, турбина, а и със скоростите, но много ми се иска да имам такава, а този екземпляр е сравнително запазен, а и цената му е много прилична спрямо състоянието - https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11606547869044944&slink=jjkgua

Единственото което не ми е по вкуса е материята на седалките, този плюш изобщо не ми е по вкуса, но за всичко останало не мога да открия някаква забележка.

И разбира се другото което ме притесмнява най-вече е търговеца :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

165k изминати за Ралиарт.... за тия км скоростната ще е минала през 2 ремонта. Отделно AWC помпата не е ясно какво е правено, сменена ли е. Веригата на двигателя също.Тия печати са за сервизни обслужвания. Сервизна история е друго нещо и за този пробег е изключително важно да се сдобиеш с нея преди да мислиш за покупка. Иначе си е чиста лотария, а предвид това, че здрави коли рядко се намират, си е сигурно набутване.

 

Не се подвеждай от ниската цена, с нея идват много скъпи ремонти. А и последно... Ралиарта не е Ево.. то си личи и по цената.

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ясно е, че такава кола няма да изпадне в състояние, в което да сменя масло и накладки и да и се метна за следващите 30 - 40 000 км :)

Съвсем спокойно може да удвои цената на разходите по нея, спрямо началните за покупката и. Никой не продава такава машина след ремонти и с ресурс. Винаги има значение как е карана и подържана и колко собственици е сменила. Като всеки следващ е все по-немърлив в общият случай.

Ако реша да го взимам, би могло да се случи само след обстоен преглед от DJ Tymbi и след това да преценя. А и истинската сервизна история, а не тази от обслужвания, ако я има ще е добър знак за този екземпляр. Ще се опитам да проверя по VIN-a.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ясно е, че такава кола няма да изпадне в състояние, в което да сменя масло и накладки и да и се метна за следващите 30 - 40 000 км :)

Съвсем спокойно може да удвои цената на разходите по нея, спрямо началните за покупката и. Никой не продава такава машина след ремонти и с ресурс. Винаги има значение как е карана и подържана и колко собственици е сменила. Като всеки следващ е все по-немърлив в общият случай.

Ако реша да го взимам, би могло да се случи само след обстоен преглед от DJ Tymbi и след това да преценя. А и истинската сервизна история, а не тази от обслужвания, ако я има ще е добър знак за този екземпляр. Ще се опитам да проверя по VIN-a.

....вече ми се повръща от тези "специални " коли....само трошки ,в момента имаме едно ЕВО и 2 Ралиартове и всички са с проблемни ск. кутии ( на Евото му я оправихме),проблемни помпи, проблемни АБС-и ,сега Евото има проблемен вариатор на смук. вал и т.н....Да не говорим ,че на единия Ралиарт маховика е надробен и струва :icon_censored: :icon_censored: :icon_censored: :icon_censored: :icon_censored: лв.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...
On 3/30/2021 at 3:17 PM, Stanislav Konstantinov said:

Много съм се запалил, знам че е антипрактично, но няма да я ползвам като евридейка. Рядко излизат запазени. Риск има и с двигател, турбина, а и със скоростите, но много ми се иска да имам такава, а този екземпляр е сравнително запазен, а и цената му е много прилична спрямо състоянието - https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11606547869044944&slink=jjkgua

Единственото което не ми е по вкуса е материята на седалките, този плюш изобщо не ми е по вкуса, но за всичко останало не мога да открия някаква забележка.

И разбира се другото което ме притесмнява най-вече е търговеца :)

Колега, случайно да си ходил да го гледаш това Mitsubishi?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Автомобила ми изглежда добре. Няма забележка която да захвана, но друго е да отиде в сервиз и задълбочено да го прегледат. Ако имам забележка, то е към скоростната кутия. Втората голяма е към търговеца, но това е положението. Виж я без предубеждения. Ако ти хареса, все пак я мини през сериозен сервиз 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...