Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Препоръчано мнение

Здравейте,

Автомобила е лизингов, съответно по стар обичай задържат единия ключ за колата. Което е глупаво, но това е друга тема. Та по принцип на дневен ред стои въпроса за изваждане на резервен. Питането ми е има ли промяна в процедурите за обучаване на нов ключ или както преди всички трябва да се обучат на момента, за да работят? Или случайно са сложили опция добавяне на ключ? Евентуално зависи ли това от софтуера, който се ползва или си зависи от колата - т.е. възможно ли е ключарите с техните програми да имат различни опции от дилъра? Доколкото разбрах, този вид ключове се ползват от 2015 насам, но това може и да е само подвеждаща информация.

 

Поздрави,

Делян

Редактирано от Delyan.Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Професионалисти са в Megakey на бул.Гоце Делчев (тях съм ползвал за моето П4 ) . А са ми хвалили SOS Locksmith в кв.Лозенец на бул.Арсеналски . Не вярвам любимата ни марка да ги затрудни

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 месеца ...

Последно реших да бъда изряден в очите на лизинга (и някои други съображения) и направих оригинален ключ. Като пари излезе 800 лв. :) 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...