Премини към съдържание

Старт на двигателя с бутон! Лансер 1.8, 2009, бензин.


Препоръчано мнение

Въпросът ми е, може ли да се направи Лансера да пали с бутон и някой опитвал ли е да прави нещо подобно? Наскоро карах една Тойота със старт-бутон и доста ми хареса!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Въпросът ми е, може ли да се направи Лансера да пали с бутон и някой опитвал ли е да прави нещо подобно? Наскоро карах една Тойота със старт-бутон и доста ми хареса!

.....може да ,всичко може....макар и трудно, защото трябва да решите проблема с имобилайзера....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може и китайците имат супер много системи за това, които са и лесни за монтаж, но не забравяй, че по този начин се "изрязва" сигурността на автомобила и го правиш една идея по-лесен за кражба. Иначе ето опции от aliexpress.

 

От личен опит не бих препоръчвал да монтираш такава система. Крайно несигурни са, релетата им горят през някакви години и ти прецакват ел. инсталацията на колата. Най-сигурното решение е фабрична такава система (keyless entry + remote start), която за съжаление се намира трудно или на невероятно висока цена (1500лв+) и монтажа изисква смяна на борд компютър и един куп други компоненти.

Редактирано от rafaelo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...