Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Препоръчано мнение

Колеги аутлендер 2 2000 дид bsy код с какви турбини са номер с каква друга може да се замести къде правят евентуално хубаво рециклиране

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това е на ФВ мотора, нали?

Аз рециклирах моята турбина началото на годината с картридж от Чехия, само че на 1.9тди.Turbo Power Limited Минал съм 2-3к км и за сега съм много доволен. Нямам оплаквания от по-малко мошност или по-късно развинтване на геометрията.

Говорил съм с представителя им, частите са китайски(както на абс. всички заместители), но ги сглобяват от-до в Чехия и качеството видимо е на ниво. Аз тогава смених и геометрията, за да съм спокоен. Цената за моята GT1749v излезе около 400лв без монтажа. Но сега гледам, че леко за намалили цените.

 

За кода на турбината, погледни под капака, на студената част е щампована. Също и по код на мотора можеш да си го намериш. Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това е на ФВ мотора, нали?

Аз рециклирах моята турбина началото на годината с картридж от Чехия, само че на 1.9тди.Turbo Power Limited Минал съм 2-3к км и за сега съм много доволен. Нямам оплаквания от по-малко мошност или по-късно развинтване на геометрията.

Говорил съм с представителя им, частите са китайски(както на абс. всички заместители), но ги сглобяват от-до в Чехия и качеството видимо е на ниво. Аз тогава смених и геометрията, за да съм спокоен. Цената за моята GT1749v излезе около 400лв без монтажа. Но сега гледам, че леко за намалили цените.

 

За кода на турбината, погледни под капака, на студената част е щампована. Също и по код на мотора можеш да си го намериш. Успех!

Благодаря за отговора къде направихте рециклиране кой град фирмата как се казва колко гаранция дадоха

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По спомен майстора ми я носи в Евротек Инженеринг ЕООД, с.Беловец да я сглобят. Не съм го разпитвал каква гаранция са му дали, но и да имам в бъдеще проблем, ще го отстранят понеже те работят заедно от дълги години.

 

13b9551dd96e5b8a20e0c5b8f8b58257.md.jpg 501d807d3a4cf271be341ced62918e63.md.jpg

 

Ето така изглежда след рециклирането.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...