Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Спейс Стар автоматик


Препоръчано мнение

Здравейте, имам следния проблем отскоро. Колата е спейс стар 1.6,2003г.,98кс автомат. Много си я харесвам и карам с удоволствие,само дето се появи странно почукване като метал в метал при спиране ,и то в ниските километри под 30. Гледаха я в няколко сервиза,нищо видимо по окачването. Единственото,за което не беше сигурен майстора, понеже не се занимава често с автоматици е един лек луфт на лява и дясна полуоска към кутията, който се получава при превъртане на полуоската,все едно подаване на газ при моторите.Почукването намалява съобразно скоростта,но е само при спиране, нищо друго.Ще съм благодарен, ако някой ми помогне или ориентира

Редактирано от minyomihnev@gmail.com
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Здравей,имам същия автомобил,много съм доволен от динамика,автоматик и като цяло от колата. Имах същия проблем,бях се отчаяла,че без никакви признаци изведнъж започна да почуква при спиране. Дигаха я ,оглеждаха я ,и накрая се оказаха предни дискове.  Пожелавам ти и при теб да мине леко

Редактирано от minyomihnev@gmail.com
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...