Премини към съдържание

Lancer 1.6- 117к.с


Daniel Defo

Препоръчано мнение

Здравейте Колеги,някой от вас има ли идея каква е динамиката на този автомобил,двигателя 4А92 надежден ли е,аз направиш пробно шофиране на един такъв ,и ми се стори леко муден,не знам какво да очаквам и кое е нормално,иначе колата е на 60х,оригинални,познавам лично собственика,който е първи......Надявам се да получа повече мнения,от собственици на такава кола...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте Колеги,някой от вас има ли идея каква е динамиката на този автомобил,двигателя 4А92 надежден ли е,аз направиш пробно шофиране на един такъв ,и ми се стори леко муден,не знам какво да очаквам и кое е нормално,иначе колата е на 60х,оригинални,познавам лично собственика,който е първи......Надявам се да получа повече мнения,от собственици на такава кола...

Здравей колега,ако питаш за ускорение ,то можеш да прочетеш техническите данни/ако не си го направил/.А ако питаш за субективно мнение,то ще е много относително.Ще зависи с какво сравняваш.Ако слизаш от автомобил с 150 и повече конски сили и 1300 килограма, със сигурност ще ти е леко муден.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...