Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Автоматична скоростна кутия


Препоръчано мнение

Здравейте от скоро съм собственик на Грандис 2.4 автомат,като първи впечатления съм много доволен от колата направо съм влюбен в нея питането ми е автоматичната скоростна кутия каква е cvt или друга и да сменям ли маслото й въпреки че няма признаци превключва идеално и от щеката като извадя маслото си е още с червен цвят изглежда е сменяно скоро но няма как да знам колата е закупена от Холандия.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте от скоро съм собственик на Грандис 2.4 автомат,като първи впечатления съм много доволен от колата направо съм влюбен в нея питането ми е автоматичната скоростна кутия каква е cvt или друга и да сменям ли маслото й въпреки че няма признаци превключва идеално и от щеката като извадя маслото си е още с червен цвят изглежда е сменяно скоро но няма как да знам колата е закупена от Холандия.

...Скоростната ти кутия е F4A4B-2.....4 степенен обикновен автомат.....маслото ,с което раяботи е Dia Queen SPIII,добър аналог на това масло е Motul ,Multi ATF....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Здравейте,

Какви са отзивите за автомата на Грандис 2.4 бензин? Надеждност, слаби места, динамика, разход? Ако трябва да избирам между ръчка и автомат, кое е за предпочитане?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...