Премини към съдържание

Автоматична скоростна кутия


Препоръчано мнение

Здравейте от скоро съм собственик на Грандис 2.4 автомат,като първи впечатления съм много доволен от колата направо съм влюбен в нея питането ми е автоматичната скоростна кутия каква е cvt или друга и да сменям ли маслото й въпреки че няма признаци превключва идеално и от щеката като извадя маслото си е още с червен цвят изглежда е сменяно скоро но няма как да знам колата е закупена от Холандия.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте от скоро съм собственик на Грандис 2.4 автомат,като първи впечатления съм много доволен от колата направо съм влюбен в нея питането ми е автоматичната скоростна кутия каква е cvt или друга и да сменям ли маслото й въпреки че няма признаци превключва идеално и от щеката като извадя маслото си е още с червен цвят изглежда е сменяно скоро но няма как да знам колата е закупена от Холандия.

...Скоростната ти кутия е F4A4B-2.....4 степенен обикновен автомат.....маслото ,с което раяботи е Dia Queen SPIII,добър аналог на това масло е Motul ,Multi ATF....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Здравейте,

Какви са отзивите за автомата на Грандис 2.4 бензин? Надеждност, слаби места, динамика, разход? Ако трябва да избирам между ръчка и автомат, кое е за предпочитане?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...