Премини към съдържание

Дневни светлини осрам px5 mitsubishi outlander 2


Препоръчано мнение

Здравейте колеги отскоро съм собственик на Митсубиши аутлендер 2 дид 2000куб 140кс искам да монтирам дневни светлини всичко е ясно само незнам къде се намира клема cL 15 пише че на различни автомобили е на различни места на този къде се намира благодаря предварително

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Я покажи Осрама и за какво ти трябва тази клема CL15.

Аз съм с реплика на Осрам. 1c4c0dadee3cc3155cf7e526cbd7edb4.jpg

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колата си има дневни просто ги активирай.

 

Може ли да опишеш как става и какъв е резултата ?

Светят само фаровете за мъгла без стоповете ли ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На Кросъра и 4007та ги активира майсторчето ни-светят само късите.

Ако е на АУТО лоста при чакане на подгрева зимата фаровете светват преди да е запалил мотора-пали ги датчика за светлина на таблото.

Ако не е на АУТО си се запалват след заработване на мотора.

Когато си на АУТО се пали и таблото иначе само външното осветление заработва.

Вече втора година и половина съм така и съм с китайски лед на късите и за сега НП.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На лансъра от etacs-a могат да се активират късите като дневни и да се пускат след стартирсне на двигателя и отпускането на ръчната спирачка. Предполагам и на аутледъра я има тази опция.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif
Оспамихме темата на колегата, но под дневни светлини аз разбирам други светлини, а не късите. Репликите на Осрам са вариант за дневни защото тогава не се работи ксенона на късите при 4007.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif
Оспамихме темата на колегата, но под дневни светлини аз разбирам други светлини, а не късите. Репликите на Осрам са вариант за дневни защото тогава не се работи ксенона на късите при 4007.
Оригинала също ама 450 лв не ми се дават.За спам не се тревожи, то целия форум отива на спам. Забелязвам тенденция на : днес се регистрирам; отварям тема дето я има 100 пъти и повече не се вясвам.... Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk Редактирано от niki nikolov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги отскоро съм собственик на Митсубиши аутлендер 2 дид 2000куб 140кс искам да монтирам дневни светлини всичко е ясно само незнам къде се намира клема cL 15 пише че на различни автомобили е на различни места на този къде се намира благодаря предварително

 

Здравей,

На стария ми Аутлендър имах същата дилема - да оставя да светят късите на АУТО или да монтирам дневни светлини, които да светят вместо късите.

Купих от Aliexpress нови фарове за мъгла, които обаче са 2-секционни - една секция за фаровете за мъгла и втора за дневни светлини. Втората секция я свързах през нормално затворено реле, което се управлява от късите светлини, т.е. в момента на включване на късите дневните угасват и обратно. Идеята беше, че когато сложа лоста за светлините в позиция АУТО, дневните светлини светват веднага след запалването на двигателя и остават да светят до момента, в който датчика за осветеност на челното стъкло не реши, че вече е тъмно и трябва да се включат късите светлини.

P.S. Извинявам се, ако бъркам позициите на лоста за светлините. Надявам се, че разбра идеята :)

 

https://www.aliexpress.com/item/4000390632312.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.433e141d02O24m&algo_pvid=d0d52b2b-bbcd-42d6-b52f-dd6e339148f0&algo_expid=d0d52b2b-bbcd-42d6-b52f-dd6e339148f0-21&btsid=0bb0623316033512553096275e9a65&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

Редактирано от krbmw
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А някой знае ли къде в двигателния отсек има + след контакт
Със сигурност има на бушона за ECUто.

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...