Премини към съдържание

Амортисьори за 1ва генерация


Препоръчано мнение

Здравейте колеги,

 

Търся си aftermarket амортисьори за 1ва генерация, но някакси не ми се дават над 1000$ за нови от САЩ, а нещо не мога да намеря други. Има ли съвместими от други модели примерно, защото знам че от 2ра генерация не пасват?

 

Изпратено от моят Redmi Note 8 Pro с помощта на Tapatalk

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

 

Търся си aftermarket амортисьори за 1ва генерация, но някакси не ми се дават над 1000$ за нови от САЩ, а нещо не мога да намеря други. Има ли съвместими от други модели примерно, защото знам че от 2ра генерация не пасват?

 

Изпратено от моят Redmi Note 8 Pro с помощта на Tapatalk

Току що отворих произволен български сайт за авточасти, избрах първа генерация Еклипс 2.0 150hp и на раздела за амортисьори има избор от 5-6 производителя с цени от около 100 до 150лв (за предни). Говоря за заместители на стандартните, нищо специално ... въпреки, че излизат и Koni-та за 500+ лв. Ако не съм разбрал правилно питането - извинявам се :).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз май нещо не схванах, койловъри ли си търсиш за 1000$ или?

Аз вчера също разглеждах сайтовете, че мисля да сменям моите скоро - KYB, каквито са и заводските, са по 100-120лв за бр...

Не са нищо специално, във всеки магазим можеш да си ги поръчаш. Пък ако искаш нещо по кораво - Билщайн от Ево втора врътка и газ. :icon_rock:

https://indigo-gt.com/bilstein-b6-front-shock-evo-8-9/

За монтажа - Мартел ще ти обясни. :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло койловъри търся, че колата най-накрая влиза в движение, а я знаеш колко е ниска и твърда та се чудех от други модели има ли съвпадащи?

 

Изпратено от моят Redmi Note 8 Pro с помощта на Tapatalk

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Без преправяне от нищо друго не става, освен Галант вр4, но не мисля че ще са по-евтини :D И ево 1-3 изполвзват същото окачване отпред, но отзад се захваща на П, а ние сме на ухо с тампон.

А между другото, с койлове нз дали знаеш, но ще стане ооооще по-дирекна... нищо че се регулират. При тях липсва гумения тампон в горната част на Макферсона и колата е все едно заварена за аморта, от там идва и това постоянно друскащо усещане като на картинг.

Най-добрата опция за хубава возия е стокови пружини и нови амове.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...