Премини към съдържание

Чистачки Грандис


Препоръчано мнение

Здравейте, какви чистачки слагате на Грандисите си? При мен дясната си е нормална кука 8 мм. широка, но лявата е 11 мм. широка и чистачките които продават по магазините просто не влизат. Идеи какви чистачки и от къде да взема?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, какви чистачки слагате на Грандисите си? При мен дясната си е нормална кука 8 мм. широка, но лявата е 11 мм. широка и чистачките които продават по магазините просто не влизат. Идеи какви чистачки и от къде да взема?

 

Здрасти, два сезона купувах само перца и си ги сменях. Последния път купих чистачки БОШ от МЕТРО и прехвърлих целия стар механизъм за закрепване на новата лява чистачка. С дясната няма проблем.

 

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора, но при мен няма да се получи - нямам чистачка от която да сваля механизма.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора, но при мен няма да се получи - нямам чистачка от която да сваля механизма.

 

Досега караш без чистачки? Под механизъм за закрепване разбирай пластмасовата част от старата чистачка която палзвам! По механизма на чистачките и рамената нищо не се бара!!! Само уточнявам!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сложно е, колата я взех преди около година, взех чистачки от магазин без да предполагам за проблема със ширината на рамото и така да се каже я "побългарих" :) .. тоест я нахаках някак. Грешката ми е че изхвърлих старите чистачки. Сега ми се искаше да купя такава която да си е фабрично по-широка и да не се занимавам с глупости .. ама явно ще е проблем. Взех да се замислям дали не е вариант да се поизпили рамото в края за да се докара до 8 мм. и така да си реша проблема не само в момента но и за в бъдеще.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре, а от къде да я купя тази оригиналната и на кой производител е? .. а също безшарнирна ли е?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

T70H01/CH34 на Champion си взех аз. До някоя година са с широко окачване, после са го стеснили до 8мм, та трябва да се внимава за годината.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...