Премини към съдържание

Нов собственик на Митсубиши аутлендер


Препоръчано мнение

Здравейте колеги отскоро съм собственик на аутлендер 2 дид 2 генерация мотор Фолксваген интересувам се къде се намират подгревните свещи и как се сменят защото като я купих правих диагностика и излезе подгревни свещи а колата пали и не е на много километри

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Здравейте колеги отскоро съм собственик на аутлендер 2 дид 2 генерация мотор Фолксваген интересувам се къде се намират подгревните свещи и как се сменят защото като я купих правих диагностика и излезе подгревни свещи а колата пали и не е на много километри

Oтпред под черен пластмасов входящ колектор 2 лесно да стигнете до 2 трябва да се псува...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Oтпред под черен пластмасов входящ колектор 2 лесно да стигнете до 2 трябва да се псува...

 

Там са на 2.2 френския мотор

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Здравейте имам малък проблем появява се се първите две минути след студен старт получава се едно леко тресене на ниски обороти при намаляване на скоростта непосредствено преди спиране след като се спре колата започва да работи нормално и няма никъкав проблем след това този проблем изчезва и повече не се появява преди време сменях подгревни свещи и правих диагностика не излезе нищо някой сблъсквал ли се е с подобно нещо

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...