Премини към съдържание

Горен маркуч на радиатор SpaceWagon/Santamo/Joice


Препоръчано мнение

Здравейте,колата ми е с 4G63 6-болтов от Mitsubishi Space Wagon / Hyundai Santamo

 

1во-Търся си горно водно съединение на радиатор (горен маркуч на радиатор)

За Hyundai и Кia почти няма,но знам,че (според снимките) пасва също от Space Wagon с този мотор 4G63 или 2.0 TDI

 

2ро-При палене на колата и подаване на газ,когато все още е студена и е на бензин много трудно се форсира и трепери.Един вид се зачудва при подаване на газ и странното е че само на студено го прави (lag in acceleration се води на англиийски)

Ако не се форсира докато все още е студена работи нормално.Когато загрее няма проблеми на бензин и газ и си работи отново приятно-педала на газта си работи както трябва и си е максимално чувствителен без забавяния и зачудвания

 

Ще се радвам,ако имате вариант за този маркуч и колегата milenjs също да каже какво мисли и за двете нещ

Благодаря !

 

https://imgur.com/gFurjLx

https://imgur.com/k2ISopd

Редактирано от Marto4G63
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами ще каже :)

1. - Маркуч може да намериш от Ратола. Аз също съм го сменял преди доста години моя - появи му се дупчица и църкаше вода от нея. Напиши на Мирослав една лично съобщение - ще ти намери маркуча и ще ти направи добра цена. Аз си взех от него, поне е оригинален а и цената не беше нещо стряскащо.

2. На 100% са ти позапушени бензиновите дюзи. Така си правят на японките като са позапушени - проблем само като са студени. Като загрее се оправят. Същия филм е и при мен, сменях ги веднъж с читави втора ръка но след година и нещо пак така се получи. Настроил съм си газовата максимално бързо да обръща на газ, сега лятото след 10-на секунди, зимата макс минута и трябва. А едно време като бях с обикновенна газова копчето стоеше само на газ :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега,Ратола не е ли магазинът на Санг Ионг и понеже съм нов да ме опътиш как да се свържа с колегата Мирослав ?

Благодаря,предварително!

 

П.с И да си кажа за маркуча ,че се е надул и не ми харесва как е ,тъ гледам бързо да си намеря нов или 2ра ръка дамо да става ,да е същият

Редактирано от Marto4G63
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точно той е, до Кауфланд в локалното платно. Колегата който се занимава с частите там е Miroslav, пиши му ЛС или направо отиди на място в Района при него.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В Пловдив ли е тази Ратола и до кой от всичките кауфланди е?

Ще се свържа с колегата,благодаря

Редактирано от Marto4G63
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ратола - Пловдив, до Кауфланд - Тракия, в посока магистралата.

Ето и линк към профила на Мирослав - http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showuser=181

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...