Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Странен звук при спиране


Препоръчано мнение

Здравейте, колата е спейс стар 1.9/115к 2003г от скоро се появи шум от дясно отзад при спиране. Няма никакви други симптоми. Майстора каза че са тампоните на задния мост и ги смени но днес като взех колата и я тествах видях че звукът при стиране не е изчезнал. Някой сблъсквал ли се е с такъв проблем. Инак отдолу всичко си изглежда добре по останалите тампони. Възможно ли е проблема да е в спирачките.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колата е спейс стар 1.9/115к 2003г от скоро се появи шум от дясно отзад при спиране. Няма никакви други симптоми. Майстора каза че са тампоните на задния мост и ги смени но днес като взех колата и я тествах видях че звукът при стиране не е изчезнал. Някой сблъсквал ли се е с такъв проблем. Инак отдолу всичко си изглежда добре по останалите тампони. Възможно ли е проблема да е в спирачките.

Здравей при мен е Грандис. При спиране и тръгване има едно тропане и при неравности. Един майстор ми беше казал че предните ми амортисьори са заминали скоро сменях тампоните и тогава го е забелязал ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...

Ако имате задна стабилизираща щанга погледнете биелетки или тампоните на биелетките. При мен се оказа от това, а аз мислех че ми се чува отпред!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...