Премини към съдържание

смяна лагери на скоростна кутия на outlander 1


Препоръчано мнение

Здравейте,предстои ми смяна на лагерите на скоростната кутия и сумата която ми поискаха е доста висока -1100 евро.Не съм наясно колко е реалната цена на ремонта,ако някой скоро се е сблясквал с това ще ми е много приятно да сподели.Благодаря предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абсурдна цена за България. Цената на оригиналните е към 300 лв за 6 лагера заедно с тези на дифа. Някой лагери дори имат заместители и може и по-евтино да се мине. Още 80 лв за масло. По 10 лв за семеринг и тапа. 200-250 лв труд. Смятяй колко стават, че и съединител да сложиш пак няма как да станат 2000 лв. В Балкан стар може и един лагер да е 200 лв.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Доста са високи цените на частите за японските автомобили-първичен вал на ск.кутия Аутландер XL,нов над 1500лв,башка другите части.

Така,че цената кат японец май не е много висока.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При мен ремонта е на стойност почти 1/4 от това което са ви обявили. С ново масло и лагерите, прави се за един ден.... И друга кутия да вземете, рано или късно ще е в същото положение, ако вече не е правена

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Все си мислех, че в София 1 лагер струва колкото 2 лагера, http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gif пък то се оказва, че 1 лагер струва 4 лагера .http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/laugh.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,предстои ми смяна на лагерите на скоростната кутия и сумата която ми поискаха е доста висока -1100 евро.Не съм наясно колко е реалната цена на ремонта,ако някой скоро се е сблясквал с това ще ми е много приятно да сподели.Благодаря предварително.

....За къде става въпрос? ако е в Германия примерно, нищо чудно да е толкова, там всичко е много по скъпо, но ако е за в БГ, тази цена е нереална,може би става дума и за нещо друго,освен за лагери на кутията ....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При мен ремонта е на стойност почти 1/4 от това което са ви обявили. С ново масло и лагерите, прави се за един ден.... И друга кутия да вземете, рано или късно ще е в същото положение, ако вече не е правена

 

дай някакви координати, мен ме интересува ремонт на скорости на Аутлендър 2.0 дизел 2008 година

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

дай някакви координати, мен ме интересува ремонт на скорости на Аутлендър 2.0 дизел 2008 година

Влез в профила му, има "монтиран" тел. номер .
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...