Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Здравейте колеги,вече съм собственик на аутлендер 2008г. 2.2, 156 к.с. и както е редно веднага го обслужих. Смених ангренажен ремък, водна помпа ролки, масло и маслен семиринг на разпределителен вал. Сега обаче имам чувството, че двигателя работи по шумно и притриса особено на по високи обороти. Чета за някакъв балансиращ вал , та може ли да е от него, защото майстора твърди, че ремъка е правилно сложен и всичко е наред. Ще съм ви много благодарен за някакви съвети и мнения.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вземи второ мнение.

Провери зацепването в двора на бившият електрокарен завод. На вратата на сервиза са изографисани всички джапански производители.

Ако ти трябват още жокери - питай..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Трябва му разбирач по френски дизели,не по японски.

Всъщност зацепването на ангренажа може да го провери всеки кадърен майстор.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да разбирам ли, че този който съм препоръчал, според теб е некадърен?

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тоест, ти също препоръчваш да се отиде за второ и то компетентно мнение в цитирания по-горе сервиз?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами -да,щом колата е работела добре преди обслужването значи нещо не е направено както трябва.

А да не би мотора да е бис с пълнител в маслото и сега като е сипано нормално масло да стават разни работи-само като идея.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами -да,щом колата е работела добре преди обслужването значи нещо не е направено както трябва.

А да не би мотора да е бис с пълнител в маслото и сега като е сипано нормално масло да стават разни работи-само като идея.

Нормално си работел двигателя, явно аз нещо съм си внушил. Увериха ме, че всичко е наред.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...