Премини към съдържание

mitsubishi space star 1.3 - 99г.


Препоръчано мнение

Здравейте. Извинявам се, ако повдигам тема която я има вече, но не можах да намеря такъв проблем във форума. От няколко години имам mitsubishi space star 1.3 86 кс. Машинката е много читава, но от известно време ми прави номера. При остър завой светва чека. Светне за момент и изгасне. Напоследък обаче зачести. Преди два-три дни се наложи да карам по черен път с много дупки и стана почти като дискотека. Друсне - светне. Иначе колата си върви, няма проблем, но се притеснявам. Ще съм благодарен, ако някой даде съвет. Благодаря.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като намалее още течноста в стъкломиещото ще почне по-често да светка...... :) Лампите са една до друга и често се бъркат. Не веднъж е писано, алгоритъма на работа е такъв че чека светне ли ще свети минимум 6сек. Няма опция в която да премигва краткотрайно. А ако все пак е чека, първо се ходи на диагностика.

Редактирано от Milen_z
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като намалее още течноста в стъкломиещото ще почне по-често да светка...... :) Лампите са една до друга и често се бъркат. Не веднъж е писано, алгоритъма на работа е такъв че чека светне ли ще свети минимум 6сек. Няма опция в която да премигва краткотрайно. А ако все пак е чека, първо се ходи на диагностика.

Благодаря! Ще проверя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...