Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Здравейте, оглеждам се в обявата на Филип от бри4ка за еклипс гсх. Някой ходил ли е да го гледа, че седи от поне година. Скъпичък е, но пък изглежда доста добре.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еклипса на бричката е хубав, но не изглежда точно така, както на снимките. Преди около 2г. я беше ударил отпред, и преден десен калник е сменян с европейския (който е с отвор за мигач, а тази няма изводи). От същия удар каза, че е сменял и целия носач. Иначе като я гледах преди 2-3г., още преди да я пусне за продаване, много ми хареса и си заслужава, просто в България няма маниаци, които да и дадът 10к. Също така, само с една електроника Мега нали знаеш, че няма как да извадиш от този мотор 320кс, както е писал. Макс 30-40кс да е над заводското (195кс). Хубавото е, че всичко останало и е стоково. Ако имах излишни 10к, бих я взел на драго сърце. :icon_thumbup: :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еклипса на бричката е хубав, но не изглежда точно така, както на снимките. Преди около 2г. я беше ударил отпред, и преден десен калник е сменян с европейския (който е с отвор за мигач, а тази няма изводи). От същия удар каза, че е сменял и целия носач. Иначе като я гледах преди 2-3г., още преди да я пусне за продаване, много ми хареса и си заслужава, просто в България няма маниаци, които да и дадът 10к. Също така, само с една електроника Мега нали знаеш, че няма как да извадиш от този мотор 320кс, както е писал. Макс 30-40кс да е над заводското (195кс). Хубавото е, че всичко останало и е стоково. Ако имах излишни 10к, бих я взел на драго сърце. :icon_thumbup: :icon_dance:

Само електрониката ли е сменял, наистина надали е 300к.с. ако е така. Иначе цялостното състояние ако е добро, не е зле цената, ако я даде за 9

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

И изпускателна система има.

 

Отиваш и гледаш, като преди това се запознаваш с общите болежки. Всичко е описано доста добре във форума.

 

Ако не ти хареса, има още 1 на обява.

Има и само 4х4 атмосферка.

 

Ако имаш някакви по конкретни въпроси за модела, с радост ще ти отговорим.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И изпускателна система има.

 

Отиваш и гледаш, като преди това се запознаваш с общите болежки. Всичко е описано доста добре във форума.

 

Ако не ти хареса, има още 1 на обява.

Има и само 4х4 атмосферка.

 

Ако имаш някакви по конкретни въпроси за модела, с радост ще ти отговорим.

Интересува ме главно, цената за която е обявена адекватна ли е. Струва ли си автомобила. Този удар който описаха, сериозен ли е бил.. не ме притесняват след това дребни забележки или парите за допълнителен тунинг. Колебая се между него или врх. Иначе съм чел доста по чуждите форуми. Интересува ме главно точно този екземпляр, понеже изглежда доста запазен на снимките.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Цената за нас винаги ще е висока.

Истината е че само феновете на този тип автомобил си я позволяват.

 

Но фактите са, че това са редки автомобили за този край на света. Още повече че не са били предлагани за Европа.

 

Освен за споменатия удар, каквото е описал Митака, друго не знаем. Не мисля че е бил много сериозен удар. Но без оглед не можем да твърдим нищо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Интересува ме главно, цената за която е обявена адекватна ли е. Струва ли си автомобила. Този удар който описаха, сериозен ли е бил.. не ме притесняват след това дребни забележки или парите за допълнителен тунинг. Колебая се между него или врх. Иначе съм чел доста по чуждите форуми. Интересува ме главно точно този екземпляр, понеже изглежда доста запазен на снимките.

 

По думите на Филип, "удара" е бил качване на висок бордюр, което със сигурност не е фрапиращо. До колкото си спомням, аз я бях видял след това и калника беше съвсем леко крив. Явно той е решил направо да го смени, вместо да го изправя и китосва. Иначе ми беше казал, че при смяната на изпускателната система, с неръждаема такава, е преглеждал турбината и била като нова, без луфтове.

Та ако си решил, че ти харесва, колата според мен си заслужава, както бях писал и по-рано.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...