Премини към съдържание

Бал


Betina

Препоръчано мнение

Здравейте горди собственици на Мицу. Търся си за 26 май някое готино Mitsubishi да ме закара на изпращането ми в хотела в който ще бъде, знам че е странно да пиша тук но просто исках на бала ми да бъде грандиозен с някое готино Мици и си мисля че тук е мястото да го намеря. Благодаря предварително!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

... готино Mitsubishi ..... хотела в който ще бъде.........

 

Успех с намирането,

Добре е да кажеш и какво разбираш под "готино Mitsubishi" и да споменеш за кой град става дума.

 

лек ден.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За мен винаги е било гордост когато са ме викали да возя на бал,независимо от автомобила който съм притежавал,но малко съм далеч от Пловдив.В града има доста мицубишита но дали ще се навие някой зависи от много неща.Най-вече дали ще разполага със свободно време. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте горди собственици на Мицу. Търся си за 26 май някое готино Mitsubishi да ме закара на изпращането ми в хотела в който ще бъде, знам че е странно да пиша тук но просто исках на бала ми да бъде грандиозен с някое готино Мици и си мисля че тук е мястото да го намеря. Благодаря предварително!

 

Здравейте,

Тъй като представите за готино, са твърде различни между хората, би било по-лесно ако ни насочите към определен модел или нещо по-ориентировъчно :)

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Mitsubishi Evolution винаги са ми били любими ако има някой с такова ще бъде страхотно просто.

 

Значи отпадам, разполагам само с Галанти

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...