Премини към съдържание

Дясно вътрешно каре


Svetlozar

Препоръчано мнение

Някой сменял ли е дясно вътрешно каре за Спейс Стар 1.3,че излиза цяла полуоска,а оригинални са цифра.

Имам една вибрация при ускоряване след 80 до към 100,а като отнема газта изчезва.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Някой сменял ли е дясно вътрешно каре за Спейс Стар 1.3,че излиза цяла полуоска,а оригинални са цифра.

Имам една вибрация при ускоряване след 80 до към 100,а като отнема газта изчезва.

 

Някой знае ли дали всички 1.3 двигатели 99-01 година са с еднакви десни полуоски и вътрешни карета?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали стават карета от Колт на СпейсСтар, нека майсторите кажат.

Аз продавам карета от Колт 1,3. Симптомите ми бяха абсолютно същите - вибрации при 80-100км/ч. Оказа се луфт във вътрешното каре.

Обявата ми

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Здравей колега,

 

С моя 1,6 имах подобен проблем със същото каре - пратиха ме при “Жизет” до Окръжна болница да го рециклират и те си оставиха ръцете и краката ... та Пламен от форума като го видя каза, че вероятно са ми сложили от Рено. Смени ми го, но нямам идея от къде го беше намерил . Консултирай се с някой с опит да ти потвърди за карето или търси по сериини номера, Успех в търсенето.

Весели празници

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...