Премини към съдържание

Смяна масло Скоростан Кутия


ivagor

Препоръчано мнение

Здравейте

 

Предстои ми смяна на маслото на скоростнта кутия и на двигателя - може ли да ми препоръчате някой, с който работите? Става дума за тук в София.

 

Става дума за Грандис, 2010 (бензин)

 

Благодаря и ако админите преценят, че е офтопик, може да махнат темата,

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • преди 2 месеца ...

Да попитам колко излиза всичко смяна на масло и майсторлък? Аз мисля да направя същата операция от скоро съм горд собственик на Грандис и мисля да сменя диференциалното масло, понеже много хора пропускат тази особеност. После сменят съединители и скоростни кутии ;) При мен процедурата ще е във Варна. Доколкото разбрах майстора за Митсубиши е под Джъмбо и се казва Пламен ;)

Редактирано от Иван Кирилов Иванов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да попитам колко излиза всичко смяна на масло и майсторлък? Аз мисля да направя същата операция от скоро съм горд собственик на Грандис и мисля да сменя диференциалното масло, понеже много хора пропускат тази особеност. После сменят съединители и скоростни кутии ;) При мен процедурата ще е във Варна. Доколкото разбрах майстора за Митсубиши е под Джъмбо и се казва Пламен ;)

 

За този автомобил ти трябват около 2,2л. масло. Ако вземеш 3л. средно по 25лв. литъра... ще ти стъпи на около 70/75лв. само маслото.

За развъртане на 2 пробки не би трябвало да ти вземат повече от 15-20лв. (даже и това ми се струва много). :D

 

Много зависи какво масло ще вземеш, ценовите рамки са доста големи и избора е голям.

 

P.S : От коментарите допускаме че се говори за ръчна скоростна кутия.

Редактирано от MuxoB
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За този автомобил ти трябват около 2,2л. масло. Ако вземеш 3л. средно по 25лв. литъра... ще ти стъпи на около 70/75лв. само маслото.

За развъртане на 2 пробки не би трябвало да ти вземат повече от 15-20лв. (даже и това ми се струва много). :D

 

Много зависи какво масло ще вземеш, ценовите рамки са доста големи и избора е голям.

 

P.S : От коментарите допускаме че се говори за ръчна скоростна кутия.

Моята е ръчна и предпочитам да свърша този гъдел за нея, защото много малко хора се замислят и за тази смяна на масло на колата ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...