Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Повдигане на Grandis


Препоръчано мнение

Преди 7 дни сложих пневмо балони и за сега съм доволен.Стана по стабилна, не плува като преди въпреки че всичко и е добре по окачването.Височината се регулира според натоварването.Ако системата се окаже и надежна за по дълъг период значи нямаме проблем.

Можеш ли да качиш снимки и някакво инфо? Как е направено помпенето на балоните, всеки за себе си или двата заедно? Къде го прави и дали може да се закупят само детайлите

и сам да си го монтираш? Ако не е удобно може и на лично.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Можеш ли да качиш снимки и някакво инфо? Как е направено помпенето на балоните, всеки за себе си или двата заедно? Къде го прави и дали може да се закупят само детайлите

и сам да си го монтираш? Ако не е удобно може и на лично.

 

 

 

Може да ги направиш по отделно, две линии за всеки балон,или двата балона свързъни с трипътник и помпиш заедно.

Аз си закупих най евтиния комплект и си ги сложих сам.Има и pro комплект (балони) за грандис,но с тях трябва да демонтираш пружините,първи вариант не.

Гледай това има още 5-6 клипа с тези балони,аз от тук се зарибих и го направих.В България има вече човек който ги внася,представител на производителя.След като погледаш малко видео и ти харесат тези неща ще ти дам кординати на балоните :). Аз не съм направил видео от монтажа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може да ги направиш по отделно, две линии за всеки балон,или двата балона свързъни с трипътник и помпиш заедно.

Аз си закупих най евтиния комплект и си ги сложих сам.Има и pro комплект (балони) за грандис,но с тях трябва да демонтираш пружините,първи вариант не.

Гледай това има още 5-6 клипа с тези балони,аз от тук се зарибих и го направих.В България има вече човек който ги внася,представител на производителя.След като погледаш малко видео и ти харесат тези неща ще ти дам кординати на балоните :). Аз не съм направил видео от монтажа.

 

Поръчах балони с манометър от Бг, без компресор. Ще се наложи да връщам пружините които поръчах по-рано. Проблема идва от там, че преди преглед трябва да махам всичко и след това пак да го монтирам, ако ме спрат за проверка по пътя, жална ми майка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Джиджо вътре в купето ли ще е надуването или отвън? Защото има само опция балони с вентил, които са ти в пружините и те това е ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Джиджо вътре в купето ли ще е надуването или отвън? Защото има само опция балони с вентил, които са ти в пружините и те това е ;)

Поръчах го комплект с манометър, но като се замисля на мен не ми трябва много да го надигам а просто да го поддържам да не кляка много като го натоваря. Така че може и само на балони да остане.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...