Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Клеморед за Space Wagon N33W


milenjs

Препоръчано мнение

Колеги, не мога да намеря номера на клемореда за този автомобил. Цъкам из различните модули с частите от каталога обаче къде са го ръгнали не го намирам. Ако някой го знае или пък го намира в каталога - http://www.catcar.info/mitsubishi/?lang=en&l=bWFya2V0PT1ldXJvfHxzdD09NTB8fHN0cz09eyIxMCI6IlJlZ2lvbiIsIjIwIjoiRXVyb3BlIiwiMzAiOiJTUEFDRSBXQUdPTihFVVIpIiwiNDAiOiJOMzNXIiwiNTAiOiJMTlVFTDYifXx8Q2F0YWxvZ05vPT1CNjA4RTUwOEF8fENhdFN0YXJ0RGF0ZT09MTk5MTA1MXx8Q2F0RW5kRGF0ZT09MjAwMDExM3x8TW9kZWw9PU4zM1d8fGNjPT1MTlVFTDZ8fE1haW5Hcm91cD09NTR8fFN1Ykdyb3VwPT02MTB8fHBhZ2U3MD09Mg%3D%3D

Предполагам че е MB903639 но не съм сигурен...

Редактирано от milenjs
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Провери тук, мисля ще те насочи по-добре. Не знам коя година е колата!

 

https://www.megazip.net/search?q=LNUEL6

 

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точно 2-та от линка - Mitsubishi SPACE WAGON LNUEL6 Year 1992 - 2000 Sales region EUR Note GLXI,5FM/T LHD drive 2WD transmission 5FM/T grade GLXI

И пак не го виждам, в ебай го намерих по номера по горе (MB903639), искам да съм сигурен че е точния клеморед. Не ми е спешен но вчера ме изненада - давам на контакт и нищо не светва. След 30 мин пак пробвам - няма проблем...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А сигурен ли си, че е от клемореда? Според мен, ако е оттам проблема,ще има приблем със стартиране на мотора, но лампите по таблото винаги ще светят.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен ама го набедих. На контакт нищо не светва а фарове, чистачки си бачкат.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди време имах проблем със същите симптони, но на др. марка автомобил. Оказа се хлабава връзка на масата между шасито и мотора.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При мен не е това, таблото не светва ама всичко друго си работи. От както се самооправи нямам проблем но все ми се иска да си купя един нов клеморед и да си го нося в колата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...