Премини към съдържание

Клеморед за Space Wagon N33W


milenjs

Препоръчано мнение

Колеги, не мога да намеря номера на клемореда за този автомобил. Цъкам из различните модули с частите от каталога обаче къде са го ръгнали не го намирам. Ако някой го знае или пък го намира в каталога - http://www.catcar.info/mitsubishi/?lang=en&l=bWFya2V0PT1ldXJvfHxzdD09NTB8fHN0cz09eyIxMCI6IlJlZ2lvbiIsIjIwIjoiRXVyb3BlIiwiMzAiOiJTUEFDRSBXQUdPTihFVVIpIiwiNDAiOiJOMzNXIiwiNTAiOiJMTlVFTDYifXx8Q2F0YWxvZ05vPT1CNjA4RTUwOEF8fENhdFN0YXJ0RGF0ZT09MTk5MTA1MXx8Q2F0RW5kRGF0ZT09MjAwMDExM3x8TW9kZWw9PU4zM1d8fGNjPT1MTlVFTDZ8fE1haW5Hcm91cD09NTR8fFN1Ykdyb3VwPT02MTB8fHBhZ2U3MD09Mg%3D%3D

Предполагам че е MB903639 но не съм сигурен...

Редактирано от milenjs
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Провери тук, мисля ще те насочи по-добре. Не знам коя година е колата!

 

https://www.megazip.net/search?q=LNUEL6

 

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точно 2-та от линка - Mitsubishi SPACE WAGON LNUEL6 Year 1992 - 2000 Sales region EUR Note GLXI,5FM/T LHD drive 2WD transmission 5FM/T grade GLXI

И пак не го виждам, в ебай го намерих по номера по горе (MB903639), искам да съм сигурен че е точния клеморед. Не ми е спешен но вчера ме изненада - давам на контакт и нищо не светва. След 30 мин пак пробвам - няма проблем...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А сигурен ли си, че е от клемореда? Според мен, ако е оттам проблема,ще има приблем със стартиране на мотора, но лампите по таблото винаги ще светят.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен ама го набедих. На контакт нищо не светва а фарове, чистачки си бачкат.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди време имах проблем със същите симптони, но на др. марка автомобил. Оказа се хлабава връзка на масата между шасито и мотора.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При мен не е това, таблото не светва ама всичко друго си работи. От както се самооправи нямам проблем но все ми се иска да си купя един нов клеморед и да си го нося в колата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...