Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Mitsubishi spase star 1.6 98kc


Angel51

Препоръчано мнение

колеги както си карам прекъсна ми един два пъти и огасна опитах се да я запаля,пал за няколко секунди гасне ,затеглих я до човек които се занимава с диагностика и се останови че егрешка р0340 датчик на распределителния вал, добре ще го сменя, оставих я за няколко часа след това реших да пробвам и звездата запали движих няколко дни и ми направи същия проблем и краи.Колеги ако някои е имал такъв проблем моля да сподели.забравих да кажа че е с газов инжекцион.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

колеги както си карам прекъсна ми един два пъти и огасна опитах се да я запаля,пал за няколко секунди гасне ,затеглих я до човек които се занимава с диагностика и се останови че егрешка р0340 датчик на распределителния вал, добре ще го сменя, оставих я за няколко часа след това реших да пробвам и звездата запали движих няколко дни и ми направи същия проблем и краи.Колеги ако някои е имал такъв проблем моля да сподели.забравих да кажа че е с газов инжекцион.

При мен беше същото,пали след като изстине,сменяй спокойно-цена около 50 лв.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Жоре благодаря но кое да сменя извини ме

Ако не бъркам -датчика колянов вал.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Жоре купих и двата смених на коляновия вал същата работа сега ще сменя и на распределителния вал.На коляновия вал е много работа все едно сменяш ангранаж,ще пиша като сменя другия.

Редактирано от Angel51
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Жоре купих и двата смених на коляновия вал същата работа сега ще сменя и на распределителния вал.На коляновия вал е много работа все едно сменяш ангранаж,ще пиша като сменя другия.

Да не стане грешка-при мен светваше чека,изгасвам,опит за палене-неуспешен,чакам да изстине -запалване със светене на чека.При смяна на датчик колянов вал,мисля ,че стана бързо,вече изчезна този проблем.Да не те подведа нещо неумишлено!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

колеги смених и датчика на распределлителния вал.колата запали но като вдигне нат 1500 обопота започва да гърми и пракъсва, падат оборотите и работи добре.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Менте датчик, както и повечето които се продават. Оригиналния може да се ремонтира за 10мин. работа е....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите,да ви кажа как реших проблема ,като натисна сензора напред колата работи перефектно,вързах го с тел и до сега няколко дни карам бес проблеми.Милене сподели за ремонта да не пълним гушите на някои,благодаря предварително.

Редактирано от Angel51
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите,да ви кажа как реших проблема ,като натисна сензора напред колата работи перефектно,вързах го с тел и до сега няколко дни карам бес проблеми.Милене сподели за ремонта да не пълним гушите на някои,благодаря предварително.

И на мен ще ми е интересно как се ремонтира датчика.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...