Премини към съдържание

Mitsubishi spase star 1.6 98kc


Angel51

Препоръчано мнение

колеги както си карам прекъсна ми един два пъти и огасна опитах се да я запаля,пал за няколко секунди гасне ,затеглих я до човек които се занимава с диагностика и се останови че егрешка р0340 датчик на распределителния вал, добре ще го сменя, оставих я за няколко часа след това реших да пробвам и звездата запали движих няколко дни и ми направи същия проблем и краи.Колеги ако някои е имал такъв проблем моля да сподели.забравих да кажа че е с газов инжекцион.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

колеги както си карам прекъсна ми един два пъти и огасна опитах се да я запаля,пал за няколко секунди гасне ,затеглих я до човек които се занимава с диагностика и се останови че егрешка р0340 датчик на распределителния вал, добре ще го сменя, оставих я за няколко часа след това реших да пробвам и звездата запали движих няколко дни и ми направи същия проблем и краи.Колеги ако някои е имал такъв проблем моля да сподели.забравих да кажа че е с газов инжекцион.

При мен беше същото,пали след като изстине,сменяй спокойно-цена около 50 лв.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Жоре благодаря но кое да сменя извини ме

Ако не бъркам -датчика колянов вал.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Жоре купих и двата смених на коляновия вал същата работа сега ще сменя и на распределителния вал.На коляновия вал е много работа все едно сменяш ангранаж,ще пиша като сменя другия.

Редактирано от Angel51
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Жоре купих и двата смених на коляновия вал същата работа сега ще сменя и на распределителния вал.На коляновия вал е много работа все едно сменяш ангранаж,ще пиша като сменя другия.

Да не стане грешка-при мен светваше чека,изгасвам,опит за палене-неуспешен,чакам да изстине -запалване със светене на чека.При смяна на датчик колянов вал,мисля ,че стана бързо,вече изчезна този проблем.Да не те подведа нещо неумишлено!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

колеги смених и датчика на распределлителния вал.колата запали но като вдигне нат 1500 обопота започва да гърми и пракъсва, падат оборотите и работи добре.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Менте датчик, както и повечето които се продават. Оригиналния може да се ремонтира за 10мин. работа е....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите,да ви кажа как реших проблема ,като натисна сензора напред колата работи перефектно,вързах го с тел и до сега няколко дни карам бес проблеми.Милене сподели за ремонта да не пълним гушите на някои,благодаря предварително.

Редактирано от Angel51
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите,да ви кажа как реших проблема ,като натисна сензора напред колата работи перефектно,вързах го с тел и до сега няколко дни карам бес проблеми.Милене сподели за ремонта да не пълним гушите на някои,благодаря предварително.

И на мен ще ми е интересно как се ремонтира датчика.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...