Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Сваляне на среден ред седалки


Препоръчано мнение

Колеги, както се разбира от заглавието, ме интересува, може ли средния ред седалки да се демонтират? Т.е. дали фабрични са направени за лесен демонтаж в смисъл за освобождаване на повече товарно място? Става въпрос за модела, който е с две седалки на средния ред.

 

Автомобила е Grandis.

 

Редактирано от Federal
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега моят е с 3 седалки, до колкото разбрах свалянето е много трудно развиват се релсите но въпреки това не се отказвам от тази кола, пробвай си късмета в Фейсбук евентуално, за съжаление тук се разбира от Неутрони пневмо ускорители на ураниеви стабилизатори зад десния подкалник (с риск да бъда изхвърлен от форума).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моят Грандис е с големите седалки. Вероятно няма да има разлика. Свалял съм ги като им развия по 4 болта, намират се под едни капачета в основата на стойката. Качването обратно е приключение, трябва да се зацепят лостчетата за местенето им. Попираш задния край на място и после пускаш предния!!!! Тежат много! Лошото е че плъзгачите остават и стърчат нагоре. Вероятно и те ще паднат но не съм се пробвал, не ми се наложи. Виж този линк, изтегли си висчко. Там има много информация за цялата кола.

 

http://mmc-manuals.ru/Mitsubishi_Grandis:_Service_Manuals

 

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По-скоро си мисля, че колегата има в предвид дали седалките имат някое лостче което да се дърпа, натиска или нещо подобно и седалката да се маха като на повечето автомобили от този тип. За съжаление Грандиса не е от тях и свалянето е приключение за сам човек.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

По-скоро си мисля, че колегата има в предвид дали седалките имат някое лостче което да се дърпа, натиска или нещо подобно и седалката да се маха като на повечето автомобили от този тип. За съжаление Грандиса не е от тях и свалянето е приключение за сам човек.

Да това имах в предвид :) и сватбата е голяма, ако свалям седалки! Благодаря на всички отзовали се!

Редактирано от Federal
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...