Премини към съдържание

mitsubishi grandis 2.4


Препоръчано мнение

Здравейте на всички, от месец съм горд собственик на грандис.

Колата е лукс испълнение с кожа и всички екстри ,преди седмица и сложиха газ Landarenco и съм много доволен, но започна да се чува странно скърцане отпред и то най много когато минавам през легнали полицаи може ли някой да ми каже от какво може да е това ако е имал същея проблем благодаря предварително.

Също искам да попитам за автомата как е като подръжка и има ли някакви особенности.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Здравейте на всички, от месец съм горд собственик на грандис.

Колата е лукс испълнение с кожа и всички екстри ,преди седмица и сложиха газ Landarenco и съм много доволен, но започна да се чува странно скърцане отпред и то най много когато минавам през легнали полицаи може ли някой да ми каже от какво може да е това ако е имал същея проблем благодаря предварително.

Също искам да попитам за автомата как е като подръжка и има ли някакви особенности.

Ако скърцането се чува зад таблото, танпон на макферсона.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти Колега, тампони на стабилизиращата щанга! Можеш да ги погледнеш и ако са заминали да си направиш следния експеримент - просто ги смазваш, с една спринцовка с игла вкарваш масло между щангата и тампона.

 

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...