Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Задница на спей стар


Препоръчано мнение

Здравейте колеги мисля да пробвам да си повдигна задницата на спейс стара някакви мнения и препоръки от вас който сте го правили.Замислил съм да подложа гумени тампони отгоре върху амортисьора като удължа и болтовете който захващат амортисьора към купето дали ще се получи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Off topic (просто не мога да се сдържа)

 

Като писане не Ви се получава, ама може като работа пък да се получи... С първото пробвахте вече, сега следва второто. Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега все пак не съм писател незнам какво Не ти харесва на писането ми ?Аз питам някой да сподели мнение който го е правил.Все пак сме тук да си помагаме а не да си търсим кусури кой как пише и кой бил объркал някоя буква все пак несъм завършил Българска филология а и не вярвам и ти да си някой професор по български.Колкото до второто се получи идеално задницата ми се повдигна и бих казал че стана супер.Хаиде това е от мен и всичко най хубаво.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че нещата са се получили, колега. Със здраве да си я караш.

Що се отнася до професурата - не, нямам такава. Но правопис се учи от първи клас, така че някои неща, като точка, запетая, главна буква и пауза след първите две би трябвало всеки да ги знае.

Хубав ден!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...