Премини към съдържание

Леко подпряна задна броня


airparo

Препоръчано мнение

Здравейте. Наскоро взех Lancer 2009 бензин 1.8 и недълго след това някой ме е подпрял отзад докато е бил паркиран. Резултатът - единият чип на парктроника виси на жичка и другото, което ме притеснява повече - има още една малко по - голяма кръгла дупка в дясно, където не помня преди какво е имало, а не ми се вярва така да беше.

 

Някакви предположения какво е имало там, когато не е било дупка? :)

 

Благодаря ви и весели празници.

post-23345-077890600 1556461746_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет, по мое мнение отворът се е запълвал от капачка, под която би трябвало да има резба за навиване на кука за теглене (мисля че моделите без теглич имат и отзад). Възможно е да греша, колегите с такъв модел да ме поправят.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тази дупка е едно капаче, което като махнеш под него има отвор където може да завинтиш една кука за теглене (ако се наложи да теглиш друга кола).

Явно при подпирането, капачето е изпаднало. Споко можеш и без него - не е важно ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може и да не е важно, ама е грозно без капачето. Освен това застрахователят няма да го покрие защото детайла липсва.. та ще си го платиш от джоба.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много е специфично - ако питаш в Балканстар ще ти искат сигурно 50-60 лв. за такава глупост ... Не огледа ли мястото, където са те подпряли - сигурно е изпаднало някъде там по земята.

хич не мисля че е толкова грозно - ако не зяпаш в него почти не се забелязва...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...