Премини към съдържание

Скорости на Грандис


Препоръчано мнение

Здравейте колеги от скоро съм собственик на Митсубиши Грандис бензинов мотор с ръчни скорости, почна да ми изключва първа предавка понякога не постоянно, молбата ми е ако сте имали такъв проблем да споделите, дали проблема е в кутията или може да се окаже нещо друго благодаря ви предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги от скоро съм собственик на Митсубиши Грандис бензинов мотор с ръчни скорости, почна да ми изключва първа предавка понякога не постоянно, молбата ми е ако сте имали такъв проблем да споделите, дали проблема е в кутията или може да се окаже нещо друго благодаря ви предварително.

 

Здравей. Какво имаш предвид под "изключва" първа скорост?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При потегляне изключва, на моменти не иска да влезе докрай а все едно наполовина,намествам я , аварийните не ми работят и ме навежда на мисълта че нещо е бутано там( бушоните са здрави проверих) просто физически ми е трудно да стигна до майстора ми , питам да знам къде да търсим проблема като ида при него.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При потегляне изключва, на моменти не иска да влезе докрай а все едно наполовина,намествам я , аварийните не ми работят и ме навежда на мисълта че нещо е бутано там( бушоните са здрави проверих) просто физически ми е трудно да стигна до майстора ми , питам да знам къде да търсим проблема като ида при него.

....най вероятно не е ск. кутия проблема, а в жилата и/или тампоните им......те са скъсани и има голям луфт в пеперудата и не и стига ход да довключи скорост....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

....най вероятно не е ск. кутия проблема, а в жилата и/или тампоните им......те са скъсани и има голям луфт в пеперудата и не и стига ход да довключи скорост....

Благодаря много за информацията .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, днес отворих отпред покрай скоростния лост, буксата на аварийните беше откачена, кабели от касетофона висяха( може и те да са пречили),за сега се държи добре, аварийните работят, касетофона си е на мястото вече че беше на криво, който е бутал доста неграмотно го е направил.

Редактирано от Санди81
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...