Премини към съдържание

Търси се собственика


Препоръчано мнение

Здравейте колеги,

Търся собственика на едно Еклипсче, с цел евентуална покупка.

Някой от вас може би са виждали снимката в мрежата, а някой сигурно не, и силно се надявам да имам успех тук.

Та местоположението на колата е Пловдив, до пешеходния мост.

Пускал съм и пост в класик кар форума, но никакъв резултат - само единия колега спомена, че от мнооого време стои там

Всяка информация ще е от полза.

Поздрави

 

https://pichost.name/image/lGpx8

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ХАхах нали знаеш, за някой боклук, за други злато... :D :D

Но в крайна сметка не съм го виждал на живо, може и за скрап даже да не става...нз

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

На снимката е без рег. табела, или е бракуван и изоставен, или някой му е свил табелата. Ако е първото, може да се ползва само за донор. Ако е второто не се знае какви поразии са направени с табелата... Имахме на времето едни премеждия с блъсната кола с ВИН ударен на подкалника и при смяната на подкалника (купен от морга) се оказа, че колата донор е издирвана от митницата за невнесено мито.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Помня като пуснаха първата снимка във ФБ групата. Очудих се, че не съм я виждал лично, често ходя до Пловдив и съм се разхождал къде ли не. Последно като бях там (края на Октомври 2018) погледнах на мястото (ходих за едни мн готени банички), но колата я нямаше. Почти съм сигурен, че е преместена, след като собственика е научил за интереса. Пък може и да не съм видял като хората...

 

Чух, че имала проблем с документите. Нещо от сорта... Собстеника не искал да я дава но и нямал намерения да я прави или да я даде на части. Кое е истина, кое не е, няма как да знаем. Само знам, че е жалко такава кола с такъв потенциал и стойност да седи така. Даже мисля че се пада Eagle Talon, малко по-спешълско е от Еклипса според мен.

 

Нали имаш Еклипс, слагай му кутия/кардан/диф от 4х4 спейс рънър и едно 16G от Еволюшън и никой няма да знае ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Помня като пуснаха първата снимка във ФБ групата. Очудих се, че не съм я виждал лично, често ходя до Пловдив и съм се разхождал къде ли не. Последно като бях там (края на Октомври 2018) погледнах на мястото (ходих за едни мн готени банички), но колата я нямаше. Почти съм сигурен, че е преместена, след като собственика е научил за интереса. Пък може и да не съм видял като хората...

 

Чух, че имала проблем с документите. Нещо от сорта... Собстеника не искал да я дава но и нямал намерения да я прави или да я даде на части. Кое е истина, кое не е, няма как да знаем. Само знам, че е жалко такава кола с такъв потенциал и стойност да седи така. Даже мисля че се пада Eagle Talon, малко по-спешълско е от Еклипса според мен.

 

Нали имаш Еклипс, слагай му кутия/кардан/диф от 4х4 спейс рънър и едно 16G от Еволюшън и никой няма да знае ;)

 

Явно ще си остане поредната кола с потенциал, която след някоя година ще отиде за скрап... :icon_crying:

Иначе да, Талонче си е и според мен.

Пък за идеята на суапа на 4х4 съм си го мислил, но по-рентабилно ще е да си взема направо готово гсх-че :D :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...