Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Газ за Галантния


свето

Препоръчано мнение

Здравейте на всички и много безаварийни километри първо.Та на въпроса,след дълго 8 годишно + шофиране с моя диамант и шофиране с бензин основно със 100 октана,последните месеци с 95 поради високата цена на горивата естествено,се замислям за газова уредба.Количката е Галант 99г. 2,5 автомат-типтроник.Нищичко не съм пипал по автомобила до момента,освен веднъж прави и криви носачи,дискове спирачни предни,масла и филтри,ремъци всеки път при смяна на маслото,ангренажен на две смени или на 20-25000км.До момента откакто автомобила е в Бг и в мои ръце е изминато 163 000км. за тези 8г. ,та Въпросът е дали да сложа газова или не,И ако да препоръчайте ми наистина доказан и читав майстор който да ми постави наистина хубава газова и след време да не му ходя на гости аз или други нежелани гости :) .Искрено Благодаря на компетентно отзовалите се на поста ми.Да вметна само,че средствата за газовата и майсторлъка са приоритет,но не и водещо,все пак количката си я харесвам достатъчно,че да си я прецаквам сам :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Питай TASSO къде слага неговата в Пловдив ,знам че доволен.Иначе за Стара Загора само мога да те насоча към газаджия ,ама кой колко е добър нямам наблюдение.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Питай TASSO къде слага неговата в Пловдив ,знам че доволен.Иначе за Стара Загора само мога да те насоча към газаджия ,ама кой колко е добър нямам наблюдение.

Благодаря Ники,аз по-скоро се чудя дали да слагам газова,за в Пловдив и аз чувам добри отзиви

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега , аз също съм от Стара Загора и карам Галант шестак , ако искаш да се видим мога да ти дам някои насоки . ако решиш драсни едно лично .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Ники,аз по-скоро се чудя дали да слагам газова,за в Пловдив и аз чувам добри отзиви

 

Ами много зависи колко пътуваш, според това трябва да си прецениш. Инвестицията за газ е около 1000лв, може и малко отгоре вече в зависимост от конфигурацията. Много е важно човека които монтира газовата да не си отбива номера, понякога това е по-важно и от самата газова.

Иначе не е нужно да се притесняваш дали газта няма да ти скапе мотора, той толкова е изкарал на нашите скапани горива.. та ще издържи и на газ. Все пак едва ли ще се пенсионираме с тези коли, обслужваш редовно и си караш и така :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Здравейте колеги!! малко ще отклоня темата, искам да попитам някой имал ли е проблем с Газ-та.

Имам Галант 2.5 - 163к.с сложиха ми ГИ и след 4 дни нормално каране изведнъж изгуби обороти (в движение).

Смених кабели, капачка на делко, палец и свещи - DENSO ik20tt.

-На бензин прекъсва, дави се и като мина 2500 оборота се оправя. А на газ едва потегля и до там.... :help: :help:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...