Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Вибрации и бучене в купето при скорост 130- 150 км


Препоръчано мнение

Здравейте колеги!

От скоро забелязах някакво странно бучене и вибрации при скорост 130 км. ч. и нагоре. Усеща се на магистралата където е по- гладък асфалта и гумите бучат по слабо. Първоначално набедих баланс, направих, но не е от това. Слагах зимните гуми защото са нови и да елиминирам евентуално накопани гуми и това не сработи. Моля, ако някой е имал сходен проблем да сподели как се е отървал. Не е някаква болка за умиране, но е дразнещо. Възможно ли е да е от каре, или от паразитния лагер на дясната полуоска. Няма симптоми за разбити карета, но като че в лагера има малък луфт. Благодаря предварително!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

при мен пък колега, се появява на 120 и на 130 вече няма шум, гуми карета съм сменял и пак си остава, но така си карам вече.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е не е чак толкова зле, даже е едва забележимо и засега не смятам да сменям нищо. Просто се надявам, ако някой е имал сходен проблем да сподели решението, че ако взема да се лутам на принципа проба- грешка може да похарча едни безсмислени пари. Да не говорим за изгубеното време по сервизи. А и по нашите пътища тази скорост не е невъзможна, но пък настилката в повечето случаи е кофти и не се забелязва.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Твоя проблем е друг явно, защото се появява и после изчезва. А при мен се появява на 130 и така си остава

Редактирано от Недко Иванов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Твоя проблем е друг явно, защото се появява и после изчезва. А при мен се появява на 130 и така си остава

Евентуално стенд за проверка на сходимост?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...