Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Space Star 1.3 2000г. - Странен проблем с паленето


aisforanti

Препоръчано мнение

Здравейте колеги,

 

Митсубишито се оказа много капризно на тема палене. Когато се запъне върти само стартера, но сякаш гориво не влиза в двигателя.

Проблема го има от доста време и се проявява когато си реши. Може с месеци да нямам никакви проблеми с паленето, но понякога се запъва (както вчера) и не иска да пали.

 

Като се провери изкарва грешка в транспондера за ключа. Имам два ключа и с 2-та пали, но вчера след работа около 1 час се мъчих и накрая се отказах и я оставих на паркинга на работа.

Днес сутрина като дойдох запали от първия път, дори пробвах още няколко пъти и си палеше всеки път. Не съм сигурен дали проблема е от времето, защото вчера сутринта преди да тръгна на работа пак си запали без проблем, а температурите драстично бяха паднали.

 

Въпросът ми е някой от вас сблъсквал ли се е с подобен проблем и намерил ли е решение ?

 

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точно гориво не влиза заради имобилайзера. Щом ти е дало грешка с транспондера и с 2-та ключа ти прави въртел значи проблема е в или около него. Ако намериш в някоя морга го смени или пък питай няккой авто ключар дали има възможност за да се изключи имобилайзера.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...