Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

На Рожден Ден...


Препоръчано мнение

И така - много добре си изкарахме. :good:

Новият скараджия също също доби начален опит - а то професионализма идва с повторенията, или казано иначе - още няколко срещи и ще му се получи на момчето :D

Сомалията се справи и този път блестящо със задачите. :icon_clap:

И с организацията на срещата и с другата - по-отговорната, по-мъжката, по-трудната и по-обвързващата...

Браво Петре - всичко, с което се заемеш - довеждаш до хубав завършек!

Честито приятелю :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 90
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Благородно Ви завиждам, защото съм убеден че сте си прекарали страхотно и искрено съжалявам за невъзможността да присъствам. Поздравления на всички и най-вече на Пепи за организацията и за "обвързващата" стъпка. :icon_thumbup: :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Поздрави на всички! Добре си изкарахме!

Браво на Пепи! http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_thumbup.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности на Пепи за организацията на среща и за емоционалният момент (не му беше лесно ):)

На новият скараджия - браво добре се справи :)

На всички присъстващ за приятните моменти.

Радвам се че отново се събрахме и се повеселихме ,макар че липсваха някой младежи ,

ама те следващият път да си носят извинителни бележки в стъклен формат :D :D :D :D :D

 

Благодаря ви !

 

П.С.: Снимки по късно ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък да благодаря на Светльо за съдействието, което ми оказа - без него нямаше да се справя. :)

Благодаря и на всички присъствали за сърахотния и емоционален уикенд, който изкарах.

Страхотни сте, приятели! Благодаря ви!

 

Очаквам снимков и видео материал...

Редактирано от somalietsa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И от мен едно голямо благодаря на всички за страхотното изкарване, благодаря за възможността отдадена ми да стоя на скарата :rofl: , благодаря на Пепи за страхотната организация и поздравления за решителната стъпка :icon_thumbup: . За пореден път си изкарвам прекрасно, без никакви забележки! :rulez:

 

П.с. и от мен снимките съвсем скоро :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности и от мен!

 

Няма да изпадам в подробности, вие сте пичове и дами и знаете какво бих казал, затова ще мина направо към въпроса..

От тук може да си свалите архив със снимки от събитието: https://drive.google.com/open?id=1vtfqPvxvhnwzcSRh4Me6LrWBJjK1z126

 

Наздраве!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето и моя архив : https://drive.google.com/open?id=19DduHub4TGBkfWby66tdNnyNI6qWS1oc

 

П.С: По скоро архива е на Галя :)

Благодаря и на нея че за пореден път се нагърби да снима това прекрасно събитие :)

 

Явно има някакъв проблем с формата в който са архивирани снимките, за това благодарение на Вики използвайте този линк : https://drive.google.com/file/d/1cNhFBUWT2uFPDDk-I-5cwjT0sktVxPGG/view

Редактирано от nikovas
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодарим за страхотното преживяване

Пожелаваме на Пепи много щастие и успехи в това което му предстои... :mitsu-smiley: :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То май две събития ще празнуваме,.......:happybirth:

Кой позна, че ще празнуваме две събития ?

Радвам се за организатора и неговата половинка, защото вече са едно цяло. Благодаря на всички участници, които допринесоха рожденния ден, за някои и нощ да стане весел празник с много усмивки, смях и шеги. :mitsu-smiley:

Ето една от снимките:http://i64.tinypic.com/2wr1ame.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ко рече?

Моля, дефинирай ми "съвсем скоро". :)

 

Кат го гледам май лично ще ми ги носи с биричка даже :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така е, който не си е пуснал все още интернет вкъщи, трябва да ползва служебния. :D - Снимки

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така е, който не си е пуснал все още интернет вкъщи, трябва да ползва служебния. :D - Снимки

Вече може да се каже, че си станал истински габровец. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вече може да се каже, че си станал истински габровец. :)

Все не остава време - на работа от понеделник до събота... :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...