Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Проблем с дистанционно управление ЦЗ


Препоръчано мнение

Здравейте,

Наскоро се сблъсках с един дребен проблем. Дистанционното управление на централното заключване спря да работи.Като всеки нормално мислещ човек, заложих на батерията, но уви... Наложи се да се поразровя из интернет форума за „лек” на този проблем. Намерих един вариант, който при мен не сработи. Та.....

Подчертавам дебело, че въпросното препрограмиране е успешно за модела дистанционно на картинката.

--> http://www.keylessremotewarehouse.com/mitsubishi_mitsubishi_2_button_mr123944_fcc_id_gq43vt6t_keyless_remote_entry_clicker_transmitter_keyfob_key_fob_controller_vehicle_car_truck_security_system_door_opener_fab_pre_owned_199aoo_c_p1426.htm

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...
  • преди 1 месец ...

и аз имам сащият проблем как го реши приятелю ще помогнеш ли същото дистанционно е и моето

 

 

Само преди 2-3 месеца и аз питах за същия проблем.Колега ме насочи и намерих отговора някъде в Грандис дискусия.Ставаше въпрос,че като смених батерията на дистанц. отказа да работи. Ако още не си го оправил ми пиши - ще го търся.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 месеца ...

Колеги, линкът не работи и не знам за кой модел дистанционно става въпрос. Моето е такова, също спря да работи: https://www.car-keys-online.com/user/products/large/mit-r11.jpg

Може ли някой да напише как се оправя или да даде работещ линк?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 години и аз се сблъсках със същия проблем. Смених батериите, но не помогна. След това опитах с препрограмиране и така сработваше за кратък период от време (около ден или два) и след това пак се губеше "сдвояването". Накрая я заведох при електричар и ми сложи китайче. Така си реших проблема, а цената беше 40лв + 20лв монтаж.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...