Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Препоръчано мнение

Здравейте на всички. Като нов потребител тук, а и като нов шофьор, си купих Eclipse 1997. Ето и защо направих тази тема. Понеже съм все още начинаещ, може ли да ми помогнете да разуча колата си и т.н? Понеже не съм много на "ти" с ръчните скорости, много бих искал някой да ми обясни точно за скоростите. Знам че ви звучи и изглежда смешно, но моля за помощ, защото имам, а й искам да се науча. Молбата ми към вас е, да ми кажете или покажете скоростите специално на този модел/и. Смисъл такъв, къде се намира задната, 1-ва 2-ра и т.н. Ще съм ви благодарен много. Моля без хейт. Не ме отчайвайте от сега, че не ставам за шофьор и т.н.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно се шегуваш :) Или си от Казанлък и живееш от много години в Америка. Защото тука 99% от автомобилите са с ръчни скорости и би трябвало да си карал курса на такъв автомобил. Ако не, и не си в USA остава варианта да си си купил свидетството :icon_n_king: Иначе по темата почти всички са стандартни - първа е най-ляво напред.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Освен всичко друго - скоростите са изобразени схематично върху скоростния лост...

Моля, за безопасността на всички, пробвайте как работят скоростите на полигон

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Запиши се на някой опреснителен курс в някоя шоф.школа. За няколко дни ще свикнеш и всичко ще е наред.

Друг вариант е както казва колегата на някой пологон с приятел или познат, който да ти разясни нещата в основни линии.

Редактирано от _Atanas_
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...